SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

„A ten znowu o żarciu…..”

Witam po dłuższej przerwie w dziale kulinarnie. Chciałem z tego miejsca zaprosić was do zerknięcia na relacje z 6 pucharu carppassion. Od około 30 min pokazuję jak zrobić coś szybkiego, ciepłego i smacznego do zjedzenia. Jest to zupa tak zwana „z wina” -czyli co się na winie to do garnka :). Szkoda, że nie było widać jak szybko się garnek opróżnił. Po mlaskaniu można wywnioskować, że smakowało….prawda ????

Czy można na rybach zrobić do szamania wszystko? Podobno tak…kilka osób obiecało mi podesłać przepisy. Ja natomiast nudząc się zwykłymi tostami spróbowałem zrobić tost z jajkiem. Powiem wam, że dla głodnego faceta dwa tosty w pełni potrafią wypełnić żołądek.

A na obiad….. hmmmm….. była niedaleko biedronka oczywiście upatrzona o wiele szybciej. Mieliśmy wielka chęć na rybkę, a że sąsiedzi z duxona okazali się baaaaardzo gościnni i znali się na zagranicznej kinematografii zwłaszcza czeskiej załapali się na wyżerkę… Pstrąg z grilla z warzywkami. Petrągi obowiązkowo KUPUJEMY W SKLEPIE  😛 – NIE ŁOWIMY 🙂  Niestety nie mieliśmy tacek aluminiowych ale przypomniało mi się jak kiedyś widziałem jak ktoś robił rybę na świeżych gałązkach. Po co ? Aby się nie spaliły i nie przykleiły do grilla.

Jedzenie na rybach ma być przyjemne, smaczne i proste… I z tego miejsca chciałem was poprosić – napiszcie do mnie o waszych patentach na jedzenie, co jak robicie…. Niech ten dział żyje swoim życiem dalekim od sporów o złotą kulkę i kto ma większe..ego!!!!

pozdrawiam Michał Osiak 

kulinarnie@carppassion.eu

SMACZNEGO!!