SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

ADDER CARP – ZŁOTA KULKA

Złota kulka jednak istnieje.
Nowa pozycja w ofercie ADDER CARP, która od 2019 roku łamie stereotypy w poszukiwaniu przynęty idealnej. Można by powiedzieć – MAMY TO !!!!, jednak musimy mieć na uwadze kilka czynników, które powodują, że nie wszystko jest tak oczywiste.

MAREK HALLAS, szef firmy zdradził nam koncept przygotowawczy tej wyjątkowej pozycji.

“Motorem napędowym działań, było troszkę prześmiewcze stwierdzenie dotyczące odnalezienia kulki idealnej, która w opinii wielu jest produktem nie do skonstruowania. Z poziomu producenta , dodatkowo wspieranego przez sztab osób doskonale poruszających się w tematyce wcielania w produkcyjny koncept wyobrażeń o rynku przynętowo – zanętowym postanowiliśmy sprostać potrzebie konstrukcji tej rynkowej REWOLUCJI !!!!

Czym jest ZŁOTA KULKA ???

Do czasu premiery tej przynęty sekwencja ta była wyłącznie wyobrażeniem, i szyderczą formą przekazu ignoracji na zbyt szeroko ekspansywną SIECIOWĄ KRYPTOREKLAMĘ, doskonale widoczną u rzeszy testerów, którzy z testowaniem przynęt mieli najczęściej tyle do czynienia, ile trwała podróż zamówionego przez nich towaru, który w dniu premiery zagościł w ich firmowym sklepie internetowym.

Po fazie testów, które z uwagi na bardzo kosztowny sposób otrzymywania produktu odbyły się w bardzo szczelnym gronie najbliższych współpracowników firmy, i osiągnięciu zadowalającej formuły firma zdecydowała się na pilotażową sprzedaż.

Poglądowo


Pierwsze testy pokazały wiele niebezpieczeństw, które wyselekcjonowały pewnego rodzaju ograniczenia mające bezpośredni związek z :

Przejrzystością wody, i brakiem możliwości zastosowania kulek POP-UP, które przy wysokiej refleksji odbić, połączonych z falowaniem, przy naturalnym ruchu wody, z uwagi na odstraszający blask przynęty. Zaobserwowano masową migrację ryb w skrajne części łowiska, co mogło by stać się niebezpieczną bronią dla osób chcących wdrożyć plan sabotażowy podczas zasiadki.

Wartości pH, wbrew powszechnej szydzącej opinii w tym przypadku to bardzo ważny parametr a odpowiednie jego dobranie zapewnia powłoce kulki znikomy proces patynowania przynęty, przez co w każdych warunkach jest ona idealnie ZŁOTA.

Co zapewniło tej przynęcie sukces.

Może to zdziwić, ale problemem było użycie odpowiedniej próby złota.

Kulki próby 500

Okazało się bowiem, iż DZIKIE KARPIE, są po prostu skromniejsze i stronią od przepychu oraz zbytniej przesady w dobieraniu komponentów. Wartości prób powyżej 500 powodowały mniej agresywne odjazdy a i w holu ryby były bardziej flegmatyczne co skłoniło nas do obniżania jakości procesu ZŁOCENIA, i zatrzymaniu się na uszlachetnieniu z poziomu 500.
Dementujemy jednocześnie pomówienia, iż ma to bezpośredni związek z programem 500+

Pozostaje pytanie co z łowieniem na akwenach przerybionych? Okazuje się iż analogicznie podniesienie próby do magicznej granicy 999 rozwiązało ten problem do tego stopnia, iż trzeba było ukryć kulki w pudełkach naszej średniej serii AVID, by nie spowodować katastrofy w zmysłach naszych ukochanych stworzeń.

Próba 999

Dość trudne i żmudne testy pokazały, iż pełna kontrola nad procesem produkcyjnym i co najważniejsze duża świadomość osoby znającej zwyczaje ryb są kluczem do wielkiego sukcesu.
Nie może być tutaj mowy o przypadku i tutaj technolodzy firmowi zgłębili problematykę wyselekcjonowania wyłącznie brań karpi o pełnym ułuszczeniu.
Otóż jak wielu doświadczonych karpiarzy pamięta, bardzo często zwyczajem było chowanie łusek ryb w portfelu. Niektórzy traktowali to jako talizman, a redakcja WIADOMOŚCI WĘDKARSKICH wymagała
łusek z obrębu linii bocznej do potwierdzenia zgłoszenia rekordowej ryby.
Zainteresowanie złotą kulką może nosić znamiona odwetu za tamte procedery, a złoto we wodzie bardzo często pojawia się w postaci zagubionej przez kąpiących się biżuterii, którą karpie traktują po prostu jako pewnego rodzaju wojenną zdobycz !!!!!

Wato zwrócić uwagę na extremalnie długi czas użytkowania naszych przynęt. 2150 rok – Skąd ta data ???

Niech to pozostanie najbardziej strzeżoną tajemnica firmową.

ZAPRASZAMY DO NAJLEPSZYCH SKLEPÓW !!!!! – gdyż kulka na prośbę kilku partnerów będzie dostępna wyłącznie w obiegu sklepów stacjonarnych posiadających systemy zabezpieczeń oraz kasy pancerne.

CENA rynkowa 299zł – 250ml

WAŻNE !!!! produkt będzie dostarczany do sklepów w zestawach do samodzielnego pakowania ( produkcji )