SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

By nie było za późno na ratunek…

Damiana, tatę Kacperka poznaliśmy przy okazji I Mitingu Dobrych Serc –  KARPIARZE MARTYNCE, podczas którego rzutem na taśmę złowił wspaniała rybę dającą mu zwycięstwo w tej imprezie. Miting DOBRYCH SERC , szkoda tylko, że to małe serduszko jego synka wcale nie jest takie “dobre”

Pozwólmy dać mu szansę na ŻYCIE . Pomóżmy naszemu koledze, którego spotykaliśmy często nad wodą cieszyć się tym jak jego syn rośnie i WYBIERA SIĘ NA PIERWSZĄ ZASIADKĘ Z TATĄ.

Wierzę w siłę tego przekazu, moc portalowej dobroci, którą nie raz pokazaliśmy. UDOSTĘPNIAJMY TEN APEL, każda forma zwiększania zasięgu , w celu zasilania konta jest POMOCĄ.

odrzućmy na boku wszelkie uprzedzenia, wszelkie ale…………. i zróbmy sobie WSPANIAŁY PREZENT NA ŚWIĘTA, dając komuś szansę na zdrowie.

 

///// Elredaktore

 

…..

To był 12 tydzień ciąży. Przeprowadzaliśmy badania prenatalne, które z założenia miały nas uspokoić, potwierdzić, że z naszym dzieckiem jest wszystko dobrze. To, co usłyszeliśmy, wywróciło nasz świat do góry nogami. Lekarz wykrył bardzo niebezpieczną wadę serca. Kacperek mógł umrzeć jeszcze zanim wyda pierwszy okrzyk, zanim weźmie pierwszy oddech… Wiedzieliśmy, że o życie naszego dziecka będziemy walczyć do samego końca! Po porodzie Kacper cudem uniknął pierwszej operacji, jednak w lutym musi trafić w ręce specjalistów z kliniki w Munster. Prosimy, pomóż nam ratować naszego synka!

 

LINK DO FUNDACJI – KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ