SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Catch Raport – PIOTR HERIAN #ACTeam

Powrót do korzeni  czyli nieopodal domu 100 h woda ,od kilku dni przygotowana miejscówka .Szybki wypad po pracy na jedną nockę, łowisko nęcone systematycznie co może stać się kluczem do sukcesu. Może ale nie musi, bo stada okazałego biłorybia z pewnością nie gardzą tym co dostają . Po zarzuceniu zestawów dosłownie dwie garście kulek do wody. AMOK ………….. to musi zadzialać choć łowienie na tej przetrzebionej wodzie to nie lada wyzwanie.


Pogoda  wymarzona bo godzinę przed moim przyjazdem przeszła nad zbiornikiem burza z dość mocną ulewą . Pamietam jak rok temu w podobnych warunkach odniosłem swoje pierwsze sukcesy na tym łowisku.

Ok bo miało być szybko  – więc na zestawy lecą moje ulubione squidosy podwieszone pływaczkiem z VBG.


Nocka przynosi dwa brania w ciągu godziny , gdzie wielkim moim zdziwieniem były dwa karpie praktycznie jednakowej wagi  . Obie sztuki silne i bez oznak wcześniejszego kłucia. Gdybym ich nie miał razem w kołysce by nikt nie uwierzył, że trafiły się dwa.

Na szybko chciałbym przedstawić głównego bohatera akcji   ‘’RED Monster ‘’  hehe  …  tak dokładnie na ten sam zestaw w nocy  były dwa brania.


Kocham ten stan wiosenny gdy wszystko nabiera kolorów , gdzie natura na dobre budzi się do życia . Wraz z nią JA.

Mimo wcześniejszych dwóch porażek wreszcie mogę powiedzieć, że sezon uważam za otwarty.

Piotr Herian
ACTeam