SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Cypriniada Gosławicka 2018 – 2 DOBA

Nie było takie opcji, by ekipa z tajemniczymi gadżetami ” Łowię Tylko Wielkie Sztuki ” nie dokopała się do prawdziwych łowiskowych gigantów.
Tak zaczął się kolejny dzień podczas Cypriniady. Czy widzimy smutną minę u Mirka ??? , czy już knuje Plan jak do tego giganta dołączyć kolejne sztuki i namieszać w klasyfikacji ??? Są blisko ………………..

Pierwsza Ryba na stanowisku 12 – Czyżby początek drogi na szczyt ??? Wszystko wykonalne , jeszcze kilka dni przed nimi.

Wspaniałą passę utrzymują Przemek i dwóch Piotrków. Ta rywalizacja,  jednego z nich, debiutanta na tego typu imprezie uczyni kompletnym zawodnikiem. Gratulujemy postawy !!!!

Dobra zabawa przede wszystkim 😉

Pogon za czołówką w wspaniałym „Karpiowym Stylu” – To stanowisko również może z dużym przytupem włączyć się do rywalizacji o zwycięstwo, podium w zasięgu.

Mówią, że w każdym miejscu można zauważyć odrobinę dzikości, wystarczy zawężyć kadr postrzegania zagadnienia. Prawda, że pięknie ???

i Freestylowo ???

W najgorszym wypadku można spróbowac swoich sił w Tour De Gosławice – Pechowa 13 ????


„Eksperta” można poznac z daleka – nie tylko po nazwie 🙂

Pełnołuska Piękność , pokazowe sztuki tego Łowiska.

Na koniec mała refleksja. Stanowisko nr 13 – gdybym miał w ciemno wybierać stanowisko na zasiadkę wybrał bym właśnie to stanowisko. Jednak na zawodach to największa KARA !!!!!. Ta ekipa wylosowała je ponownie rok po roku. Mimo, iż nie okazali tego podczas losowania, na pewno nie było im do śmiechu ………………
Życzyliśmy im przełamania fatum tego miejsca. Pośrednio się udało 🙂  WIELKIE GRATULACJE !!!!!! z ogromna radością przyjeliśmy informację o tym SUKCESIE…..

Co przyniesie noc ???? A JAK,  PIĘKNY PORANEK na 100%

(foto Tomasz Zwoliński)  – tekst D/K