SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Cypriniada Gosławicka 2018 – dzień II

Łowisko Gosławice to jedno z tych łowisk, gdzie pewne jest to , że w nocy poza blaskiem księżyca gdy jest osiągalny noc rozświetlać mogą blaski fleszy. Lubię czasami siadać na brzegu i obserwować krzątaninę na pomostach, zwiastującą poranną pracę na stanowiskach. Co przyniosła ta noc ???

Generalnie wieści z późnego popołudnia pokazywały , że nie tylko zasobność łowiska w ryby, kunszt zawodników ale i warunki we wodzie mogą lekko destabilizować brania. Spadek temperatury wody o kilka dobrych stopni delikatnie zatrzymał rosnącą aktywność ryb. Jednak patrząc teraz na wodę z naszego „BIURA” ….. widzimy , że wszystko wraca do normy, a tak wyglądało to przy porannym ważeniu.

Jedyna ekipa z kompletem 4 ryb

Powoli , powoli drużyny przebijają się przez stada mniejszych mieszkańców łowiska.

Humory dopisują i co najważniejsze każdy zdaje sobie sprawę, że jeszcze kilka nocy przed nim i wszystko może się dobrze poukładać.

Piękna Ryba Mirka

Andrzej Chlasta , tylko zjawił się na łowisku po dobowej absencji i już zmotywował ryby do aktywności. BRAWO !!!!

Nie każda ryba lubi obiektyw i nie mogąc odpłynąć postanawia odlecieć…..

Serce się raduje patrząc jakie cuda powstają w POLSKICH PRACOWNIACH. WOW 

i Wyniki- w sumie najważniejsza część tej relacji i jak byśmy się nie starali to finalnie to będzie najważniejszym punktem tego całego przedsięwzięcia. ZWYCIĘZCĘ POZNAMY w piątek. Do tego czasu jeszcze wiele się zmieni.


Daniel Kruszyna