SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

DZIEŃ 4 – Eliminacje do MPwWK-PCM 2019 – JERZYN

Ostatnia doba przed nami. Prognozujemy noc cudów. Może jakaś z tych prognoz w końcu się sprawdzi, bo sytuacja na łowisku totalnie nas zaskakuje. Niestety pod wieloma względami, również natury organizacyjnej i by nie obarczać tym zawodników, którzy nie wiedząc czemu na wodzie zachowują się irracjonalnie, postanawiamy, iż nie ma takiej opcji by forma wywózkowa na takich wodach pozwalała z urzędu na konflikty.

Mniejsza ilość drużyn to pierwszy niezbędny warunek, bo na zwodników, że się dogadają wszyscy ze wszystkimi, nie można liczyć. Są tacy co na 200ha przy obłożeniu 2 stanowisk zachowają się podobnie- NIESTETY trzeba to jasno stwierdzić. Szkoda gadać – tyle i aż tyle na ten temat, choć apel o zachowanie zasad FAIR PLAY – jak najbardziej na miejscu.

Hollywod 4tys km stąd a Oskary już były …………..

Wizyta w zatoce, która nie wiedzieć czemu pomimo potężnej ilosci ryb na echosondach milczy niemiłosiernie. Pozwala to jednak na niesamowicie prestiżowe połowy. Ta ryba dała łowcom wiele radości. Zdają sobie sprawę z powagi sytuacjii.

Stanowisko 36 – Tutaj upatrujemy szansy na rewolucyjne przetasowania w czołówce. Mieli szansę być w czubie już na tą chwilę już teraz, zabrakło troszkę szczęścia bądź podjęcia odrobiny ryzyka w innym kierunku, gdy zagrały jednocześnie 2 sygnalizatory.

Łowiskowe klimaty – z zaskoczenia

Działa wycelowane i nadzieje u każdej ekipy – nawet tej bez ryby, każdy widzi tabelę, każdy ma w tej ostatniej dobie szansę.

Pokaż”kotku” co masz w środku ??? Stanowisko 33 zgłasza aspiracje do walki o Kwalifikację PCM2019

Mistrz Polski 2016, Krzystof wraz z bratem również przygotowywują się do ataku.

Miły akcent wczorajszego dnia z finałem w dniu dzisiejszym. GRATULUJEMY !!!!!

A co słychać u wczorajszych liderów klasyfikacji ??? DZIŚ SIĘ UMACNIAJĄ na prowadzeniu.

Spotykamy się na wieczornym ważeniu. Czy mamy zgłoszenia ????

NIE POWIEMY – CISZA INFORMACYJNA do zakończenia imprezy i jeszcze raz apelujemy.

FAIR PLAY !!!!!! a słowa powyższe biorę wyłącznie na siebie – Daniel Kruszyna