SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

EVENT CARPPASSION.eu

Za nami Spotkanie z Mariuszem Rysiewiczem, zwycięzcą aukcji sygnalizatorów z których środki zostały przekazane na zakup akcesoriów dla inicjatywy pod nazwą” UŚMIECH MŁODEGO KARPIARZA”. Odczuwaliśmy sporą nutkę niepewności przed tym wyjazdem. Spotkania tego typu zawsze są wielką zagadką, w końcu spotkać się mogą  osoby które niekoniecznie w sposób “świadomy” przypadły by sobie do gustu. Mimo wszystko pasja łączy ludzi i wspólny cel łamie wszystkie bariery jeśli takowe oczywiście istnieją.

W filmie który zaprezentujemy poniżej dokładniej omówimy kilka tematów a tym czasem skupmy się na łowieniu.

Kilka dni upałów, na łowisku Rybieniec zawsze niesie za sobą niebezpieczeństwo totalnego bezrybia. Wyspy które zasłaniają dużą część wody stanowią doskonałą kryjówkę dla ryb, które poza pożywieniem mają tam po prostu zbawienny cień i z całą pewnością chłodniejszą wodę, co w przypadku braku wiatru jest pewnym tego gwarantem.

Znam na tyle wodę, ze wiem czego mogliśmy się spodziewać.
Na szczęście po pierwszej obfitej w brania nocy, pomimo iż naszym “łupem” padły małe karpie, humory dopisywały. Najważniejsze, ze naszym gościom łowisko przypadło bardzo do gustu.
Mariusz wybrał sobie bardzo trudną część łowiska – taki miał plan by w taki sposób dobrać się do ryb, które są łowiskowymi tajemnicami. Zastanawialiśmy się jak szybko mu się to znudzi, ale przyznajemy, iż dzielnie do końca ten plan realizował – no może z małą modyfikacją.

 

Zasiadka przebiegała w przyjaznej atmosferze,  wymianie bardzo różnych poglądów i wieczornym rozmowom w TOKU.

Ryby, troszkę je zaskoczyliśmy, wyrywając z czeluści wysp kilku jej mieszkańców, co należy uznać za sukces.