SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

MPwWK – PCM 2018

Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym, to najważniejsze sportowe wydarzenie w Karpiowej Polsce. Cykl wielu eliminacji, który wyłania finalistów PCM 2018 powoduje, iż wielu spośród osób rozkochanych w rywalizacji zawodniczej, traktuje awans do finału PCM jako swoje największe osiągnięcie w historii startów w zawodach. ŻYCZYMY WSZYSTKIM POWODZENIA i utrzymania imprezy w duchu zasad FAIR PLAY !!!!

1

Rozpoczęcie imprezy , losowanie i karuzela rusza !!!!! Przed nami pierwsza odsłona rywalizacji. Pierwsza noc mówi wiele – ale czy wszystko ???

2

Drugi dzień zawodów to zawsze wskazanie kierunku w jakim podążaja zawodnicy – zanosi się na wspaniałe zawody !!!!!

3

Dobiega końca trzeci dzień zawodów. Przetasowania na podium, wiele sportowych uniesień i wszystko zaczyna się ostro zapętlać. Kto będzie rano bliżej podium , a od kogo się ono zbyt niebezpiecznie oddali ????

4

Wieczór podczas finalu Mistrzostw Polski dał wiele emocji. Godzina 19:58 zgłoszenie ze stanowiska 47 , mamy “wielką rybę”. Wszystko w godzinach wagowych co uprawniło rybę do wagi jeszcze przed wieczorem.

5

Ostatnie 2 doby przed nami i rywalizacja wkracza w decydującą fazę. Dzień obfitował w wiele zwrotów akcji. TO JEST WSPANIAŁA SPORTOWA REYWALIZACJA !!!!!

6

Wiele może jeszcze się wydarzyć, a tymczasem po porannym ważeniu CISZA MEDIALNA

Oprawa medialna którą od trzech lat realizuje portal Carppassion,  jest jednym z największych wyzwań z jakimi corocznie się zmierzamy. Bez kompromisów 24/h, pełna oprawa fotograficzna wraz z koordynacją działań w segmencie VIDEOPRODUKCJII, by jak najdokładniej relacjonować święto naszego środowiska.

Zapraszamy – Daniel Kruszyna oraz Piotr Herian