SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

I PUCHAR KARPER.PL

W dniach 20 – 23 czerwca 2019 odbyła się I edycja zawodów karpiowych organizowanych przez nasz sklep. W zmaganiach wzięło udział 9 ekip z wielkopolski dolnego śląska oraz woj. Łódzkiego. Miejscem rozegrania zawodów było łowisko PFWK Szmaragdowy Staw.

Czwartek tradycyjnie zbiórka rejestracja uczestników oraz losowanie stanowisk, zawodnicy rozjechali się na swoje stanowiska. Możliwość łowienia była od godziny 14 do tej godziny uczestnicy mieli sporo czasu, by się przygotować. Pierwsze brania nastąpiły kwadrans po 14, co napawało optymizmem na dalsze efekty u innych ekip. Z godziny na godzinę coraz więcej zgłaszanych ryb, niektórzy bili swoje rekordy życiowe inni łowiliby złowić komplet ryb i sukcesywnie wymieniać na większe jeszcze inni pracowali nad taktyką po kilku straconych rybach podczas holu. Ostatnia doba zdecydowanie ryba przestała żerować.
Co może cieszyć organizatora ? Piękna pogoda, duża ilość brań, uśmiechy na twarzach uczestników brak sporów między drużynami … i tak też właśnie było z czystym sumieniem mogę jako organizator się pochwalić, że miałem okazje gościć wspaniałych ludzi nad piękną nieznaną wodą (dla większości). 

 Wiele można by pisać o zmaganiach, wyniki w tabeli zacieśniały się coraz mocniej, zmiany w tabeli liderów były przynajmniej 2x dziennie również dotyczy to big Fish. Warto też wspomnieć, że 8 ekip miało komplet złowionych ryb. Każda drużyna podczas zakończenia dostała nagrodę ufundowaną przez sponsorów. Z tego miejsca chciałbym jeszcze raz podziękować
Pfwk za ufundowanie zasiadek oraz udostępnienie łowiska
Fundatorom nagród rzeczowych Anaconda Starbaits Invader Fanzaty Baits K&K Familly Baits
Patronowi medialnemu Carppassion 

Big Fish Karp 19,31 st 8 Filip Sowiński Mikołaj Szczeblewski

Mini fish karp 5,26 st 6 Kuba Wroński Karol Damrych

klasyfikacja 3 x big fish

I ryba ST 10 Damian Florczyk Olek Winnowicz

I miejsce Filip Sowiński Mikołaj Szczeblewski(49,98)

II miejsce Jakub Tomczyk Mateusz Kwieciński(45,33)

III Miejsce Łukasz Kupś Sebastian Kowalczyk 41,73

IV Kuba Wroński Karol Damrych 39,74

V Damian Florczyk Olek Winnowicz 39,28

VI Tomczyk Wojciech Mateusz Skrobiranda 32,46

VII Śnieżyński Adrian Mączka Michał 31,97

VIII Marcin Krawczyński Waldemar Foterek 25,90

XI Rafał Grzesiak Heniek Pawłowski 6,82

SLIDER z ZAKOŃCZENIA IMPREZY 

Krystian Winnowicz, organizator – właściciel salonu KARPER.PL