SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

III Zawody Karpiowe o Puchar Piastów

Zawody Karpiowe o Puchar Piastów to już pewna tradycja, gdyż to już III edycja tej imprezy. Rozpoczęcie nastąpiło w środę 12 czerwca w wieczornych godzinach od rejestracji drużyn.

Wszyscy zostali zaproszeni na zimną fortunę z ”kija”, która była rozpoczęciem biesiady. Na stoły wjechało staropolskie jadło w towarzystwie golonek, kapusty i innych mięsnych potraw. Zabawa w doborowej atmosferze trwała do wczesnych godzin rannych.

Na wzmocnienie każdy został poczęstowany jajecznicą na boczku i mocną kawą na wzmocnienie. W czwartkowy poranek (chwile po 9-tej) przystąpiliśmy do losowania stanowisk. Jedni z losowania byli zadowoleni mniej drudzy bardziej. Po odprawie w szybkim tempie zawodnicy wyruszyli na swoje stanowiska.

O godzinie 12.00 sygnał rozpoczęcia zawodów i zestawy lecą do wody. Cały dzień można ocenić za spokojny, na stanowiskach zawodnicy odsypiali nie przespaną noc i ryby chyba też 🙂 Dzień zakończony był tylko 5 rybkami z czego 4 to amury! Czekamy na wieści z  kolejnych dni, czy Jerzyn będzie bardziej łaskawy ?


Życzymy miłego dnia i sukcesów nad wodą.

Organizatorzy