SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

IX Puchar Portalu Carppassion – DOBA 2

Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem bardzo zaciętej rywalizacji, co pewnie zauważyliście w tabeli, która jak w kalejdoskopie selekcjonowało ciągle to nowych liderów stanowisk. Dla nas był to dzień wzmożonej pracy na stanowiskach. W końcu zawodnicy zasługują na szacunek w postaci obecności organizatora nie tylko gdy odgrywa się kluczową rolę w imprezie.

Od wczorajszych godzin nocnych pracowaliśmy nad tym byście mogli w relacji Video obejrzeć wszystkie elementy tego wspaniałego święta.

Preludium wczorajszego dnia w postaci wieczornej sesji na stanowisku 28 gdzie finaliści ubiegłorocznej imprezy zaakcentowali akces do walki o zwycięstwo w tegorocznej imprezie.

Oczywiście nie zabrakło wizyty u solidnej ekipy CARPONLINE, która na tą chwilę ma zgłoszone ryby do kolejnej sesji wagowej.

Poranek to był istny koncert kilku stanowisk, w szczególności st nr 1 , a do wieczornej sesji przygotowali atak na BIG FISHA !!!! – niebawem tak zawitamy.

W ich dokonaniu zaplątał się piękny lampasik ze st nr 51 – niech wprowadzi troszkę kolorytu 😉

Poranek i kilka ryb, które ostro zamieszały w klasyfikacjach sektorowych 😉

Prawdziwy Hit porannego ważenia to skazane na zagładę zawodników stanowisko 8A. Genialny wynik !!!!, dający ostre wejście w rywalizację o zwycięstwo w sektorze – MEGA GRATULACJE. Odbiło się to szerokim echem na wszystkich stanowiskach !!! Widzieliście tych Panów tak zadowolonych – NAM SIĘ UDAŁO to zadowolenie uchwycić 🙂

Ta ryba , wreszcie punktującej ekipy w pucharze ucieszyła nas i zawodników maksymalnie !!!! Gratulujemy.

Wspaniała ryba na stanowisku 42

Oraz dobierających się do małych , ale cyklicznie łowiących ryby ekip z zatoki.

Liderzy !!!!!

Stanowisko nr 21 – MEGA ROBOTA !!!

Wyruszamy na kolejne ważenie 😉 DRŻYJCIE 🙂