SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

IX Puchar Portalu Carppassion – DOBA 3

Zapewne śledzicie na bieżąco poczynania zawodników podczas Pucharu Portalu CP, ale jesteśmy winni zwłaszcza zawodnikom zdjęcia wykonane podczas ostatniej doby zawodów. Wspaniałe przetasowania w sektorach i bardzo dużo pracy podczas sesji wagowych które w dniu wczorajszym zakończyły się o północy, co zapewne powtórzymy i w dniu dzisiejszym.

Wczoraj mieliśmy zmianę BIG fisha, w scenerii nocnej. WIELKIE GRATULACJE – wspaniała ryba.

Kilka ryb z wczorajszej nocy, nie zawodzi ekipa Carponline oraz do gry ostro wchodzi ekipa ADDER CARP oraz kolejny akcent w wykonaniu Federacyjnej ekipy pod kryptonimem operacyjnym EMERYT CARP TEAM

Poranne ważenie rozpoczynamy od przeuroczej Śląskiej ekipy, która swoją serdecznością zdobywa nasze serducha już na stałe. DZIĘKUJEMY !!!!

Kilka ciekawych akcentów o poranku i bogata galeria portalowych dokonań uzupełniona. Jak widzicie dzieje się dużo.

Wspaniałe osiągnięcie na stanowisku 50, tą rybe prezentowaliśmy o poranku na FB Carppassion.
Ojciec z synem i wielki sukces „Młodego Opiekuna” Łowiska Jerzyn. 19.200 – PB oraz obecny BIG FISH imprezy. Wspaniale było na coś takiego móc patrzeć z bliska.

Duży zwrot na stanowisku ekipy ADDER CARP – od godzin porannych 6 ryb położonych na macie. Po niezbyt udanym początku, sumarycznie ta doba należała do nich. Ryby jednak niezbyt okazałe, ale należy się wielki sportowy szacunek za finish w imprezie.

Typujemy czarnego konia ???? Wiele razy w ostatniej dobie potrafili ostro namieszać w klasyfikacji i mają wspaniałe wyjście do ataku na zwycięstwo w sektorze.

Jak wygląda ta impreza od kulis ???? Ekipy z dwóch stanowisk spędzające ze sobą 5 dni na tym zdjęciu mogły bo to opowiedzieć bardziej treściwie. Notabene dwie ekipy mając już kwalifikacje do PCM2022, umawiające się na wspólny wyjazd na Mistrzostwa. POEZJA

Liderzy Rankingu w pięknej formie. To będzie naprawdę silna ekipa na MP, jak dowiezie prowadzenie do końca.

W trudnych sektorach sprawa też nie do końca rozstrzygnięta.

Wyniki i podsumowanie ostatniej nocy i poranka jutro po ceremonii zakończenia a na ta chwilę kończymy relację online i ogłaszamy ciszę informacyjną do końca zawodów.