SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Jerzyńskie Klimaty

Startując w zawodach od kilku lat miałem obraz tego jak to wygląda. Wiadomo jedne są zorganizowane tak , drugie inaczej a jeszcze kolejne , że nawet nie chce się wracać myślami. W zeszły roku udało się wyrwać ( dosłownie wyklikać )miejsce w pucharze portalu Carppassion. Pod względem organizacyjnym były to najlepsze zawody w których brałem udział (mimo wielu zawirowań związanych z szalejącym wirusem).Wędkarsko lepiej nie wspominać 😅😂🧐🧐🧐🧐, ale lekko się usprawiedliwiając Łowisko Wygonin umie obdarować , jak również skopać tyłek. Jednak nie o tym , ale o kolejnym pucharze odbywającym  się na Łowisku Jerzyn.

Gdy pojawiła się okazja kolejnego startu w zawodach portalu , mając już doświadczenie z zeszłego roku, bez zastanowienia się , ale w konsultacji z partnerem zgadzamy się . Nigdy wcześniej  nie łowiliśmy na tej wodzie. Ustalamy , że nie zbieramy informacji , aby podczas losowania się nie załamać. Przed zawodami zostają udostępnione mapki z podziałem na sektory oraz stanowiska. Jest to bardzo dobry pomysł gdyż jak ktoś tak jak my nie zna wody , ma chociaż obraz gdzie się udać po losowaniu.

Cały plan zawodów jak również regulamin są bardzo przejrzyste. Poczęstunek zapoznawczy😎😎😎😉😉😉 , otwarcie zawodów wraz z losowaniem , rozjazd na stanowiska , czas łowienia , zakończenie i ogłoszenie wyników , tak w wielkim skrócie to wszystko wyglądało. W rzeczywistości dzięki organizatorom bez wymieniania nazwiskami( mega pozytywnie zakręceni ludzie) , cała impreza mega udana . Jak wiadomo nie wszystkim da się na raz dogodzić i znajdą się głosy , że to było słabe ,że tamto powinno być inaczej . Dla mnie takim podsumowaniem , na pewno pozytywnym jest chęć pojawienia się na kolejnej edycji pucharu. Jeśli tylko będzie taka możliwość na pewno się zobaczymy. Zapomniałbym wspomnieć , że były to podwójne eliminacje do mistrzostw polski PCM. Wielkie gratulacje dla zwycięzców oraz tych którym się mniej powiodło. Do zobaczenia nad wodą C&R

Grzegorz Konieczny