SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Jesienne Karpie ALL TIME

Jesień……………………to ona śledząc wiele opinii najbardziej elektryzuje naszą karpiową brać.  Paleta barw jaka roztacza swoje skrzydła nad naszym euforycznym stanem umysłu, wprowadziła pewien szamański obrzęd zdobienia karpi w barwy jesienne, co po dogłębnych analizach technologów firmy ADDER CARP spowodowało odkrycie tego fenomenu, który na pierwszy rzut oka zawistnego narodu śmieszył, ale po serii szokujących testów okazał się przyczyną do powstania nowej serii w asortymencie naszej firmy. Wszakże domeną producenta jest pełna kontrola nad tym co i dlaczego jest w stanie wyprodukować. W czym tkwi niewątpliwy sukces tego dodatku, rzec można karpiowej biżuterii. Okazuje się, iż ubrane w takie barwy ryby stają się doskonałymi przewodnikami dla reszty lekko wystraszonego naszym pobytem na miejscówce stada. Ryby które mają jesienny znak rozpoznawczy w postaci liścia, pokazują w ten sposób, iż kontakt z łowcą nie musi kończyć się ich unicestwieniem.
W przypadku samic łatwo sobie wyobrazić jak to zadziała na ich zmysły. Jak to mówią kobieta zmienną jest – im więcej zmian, tym większe pożądanie.

Przejdźmy do sedna sprawy. 

Adder Leaf Series Carp Jawellery

 

Bardzo dokładnie  wyselekcjonowana mieszanka Biżuterii Karpiowej, dodatkowo aromatyzowana wybitną serią feromonów 13D o zniewalających aromatach najpopularniejszych amaków przynętowo-zanętowych, by trafić w gusta nie tylko samic ale również mniej wymagających jeśli chodzi o kwestię wyglądu samców.
W ofercie kilka kombinacji jesiennej biżuterii. 

Poplar Series – Topola Polska 
Birch Series- Brzoza Zwyczajna
Clone Series – Klon Kanadyjski

Serie Limitowane 

Willow SeriesWierzba Płacząca, doskonała na największe osobniki umęczone presją łowiskową.
Pure Series – na dziewicze nigdy nie kłute karpie 
Crazy Series – killer na smukłe sazany w wyjałowionych wanien.

Powyższe zdjęcie przedstawia unikaną pozycję. Udało nam się pozyskać tych egzemplarzy jedynie 12 sztuk. Wrzuciliśmy je losowo do przygotowanych 600 paczek. Ten liść działa jak afrodyzjak nie tylko na ryby, podnosząc znacznie potencję łowcy. Ma regulowany kształt i komponuje się z łuskami ryby niczym skóra kameleona. Szczególną uwagę zwraca nieskazitelne wręcz spasowanie jego kształtu z anatomią samicy. 
Wszystkie zdjęcia które prezentujemy są realne a ukrycie twarzy łowców ma związek z obawą spotkania się z krytyką zawistnego środowiska, nie rozumiejącego dogłębnych potrzeb naszych ukochanych podwodnych wojowników.
Dodatkowo podczas sesji foto, jako objaw uboczny refleks odbijanego od liścia światła wykręca łowcom głowy, więc wolą pozostać anonimowi, gdyż efekt ten u niektórych do tej pory nie przeminął.

 

 

Rozumiemy, iż botanika nie musi być najmocniejszą stroną naszej karpiowej braci. Zaobserwowaliśmy niepokojące zjawisko, wożenia liści obcych gatunków w miejsca w których one nie występują. Jest  to równie karygodne co noszenie ryb przez pół łowiska tylko po to by zrobić sobie zdjęcie z karpiem na tle kominów oraz trzymanie karpia w worku w oczekiwaniu na zachód słońca nad wodą, która otoczona jest wysokim lasem, nie wspominając o głaskaniu karpia jak pieska na kanapie, by się nie pienił.

Zaopatrz się na taką okoliczność w  Mix Liści z najpopularniejszych łowisk.

Mix Total System Leaf

Nie musisz umieć rozróżniać Liści z nazwy – wystarczy się rozejrzeć, porównać, użyć naszej aplikacji, by odpowiednio dobrać liście nie musząc kupować niepotrzebnego mixu. Pamiętajmy, iż ten innowacyjny dodatek może skończyć się szybko. Nie warto popełniać błędów w jego selekcjonowaniu.
Z tego miejsca strzeżmy się podróbek , jakich zapewne pojawi się wiele. 
Tendencyjna nazwa PRZYGARNIJ LIŚCIA, niech nikogo nie zmyli i nie powoduje zbędnej agresji – COOOOOOming SOOOON – APP STORE i SKLEPIE PLAY

Nasze produkty i sposób ich przechowywania jest banalnie prosty. Zamrożone do-8stC wytrzymają cały sezon nie tracąc swych walorów kolorystyczno- zapachowych, by cieszyć nas jesiennym karpiem o każdej porze roku. Pamiętajmy jednak, by nie przechowywać liści w bliskiej odległości od frytek i mieszanek warzywnych. 
Doskonale sprawdza się przechowywanie w okolicy karkówki i wołowiny oraz paluszków rybnych, co dodatkowo podnosi ich skuteczność, wskazując dogłębnie na brak kulinarnych celów zasiadki.

Chodzą słuchy, iż właśnie ten sposób wabienia karpi okazał się kluczowy w zdobyciu ubiegłorocznego medalu Mistrzostw Polski, toteż jak najbardziej zasadne stało się osadzenie finału tych zawodów w późnojesiennej scenerii łowiska Dzierżno Duże, które słynie nie tylko z dorodnych okazów karpi ale również z ponad 20 gatunków drzew liściastych, dających duże pole do popisu dla testerów. Nieprzypadkowe jest opublikowanie tego materiału po jesiennym sezonie. Ta woda nie wytrzymałaby i tak wzmożonej presji wędkarzy. 

Do zobaczenia nad wodą – “kto nie przykleja, ten nie łowi” 
Dostępne w najlepszych sklepach na regałach ADDER CARP – #wystarczyzaufac