SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

KOMERCYJNIE

Wprowadzenie do Działu

Czy da się żyć bez komercji ??? Pytanie, co musi być w niej tak złego, by musieć uciekać do takich zabiegów, jak tłumaczenie się z ADDERA, w witrynie, której właścicielem jest ADDER. Gdy pojawiłem się kilka lat temu w firmie, między nami dochodziło do wielu burzliwych wymian zdań jak powinien wyglądać Portal Carppassion. Nie mówimy tutaj o szacie graficznej, która jednym się spodoba, innym nie, ale pragniemy zwrócić uwagę, że o sile takich miejsc, stanowią przede wszystkim materiały w nich zawarte. Przepraszamy wszystkich, których przez ostatnie lata lekko zawiedliśmy, pozwalając się stać portalem lekko monotematycznym. Nie czujemy się w 100% winni, zaistniałej sytuacji, bo duży progres rozwoju naszej „Karpiowej Estrady”, pojawienie się konkurencyjnych portali, o bardzo otwartej polityce reklamowej, stawiał nas w sytuacji praktycznie bez wyjścia, co zaowocowało delikatnym obniżeniem naszych lotów.
Cały czas jednak byliśmy blisko najsilniejszych projektów „Karpiowej Polski” i cały czas jesteśmy w stanie was zaskoczyć.

Przy realizacji nowej odsłony portalu otrzymałem 100% swobodę działań. Zaprosiłem do współpracy wielu ciekawych ludzi, przed którymi trudne zadanie. BYĆ KOMERCYJNIE NIEKOMERCYJNYM.

Marek Hallas, jemu to należą się największe podziękowania, za to, że w taki koncept uwierzył. Sam też będzie zobligowany do pisania materiałów wyłącznie z firmową „wartością dodaną”, jednak stanowiących o tym, co istotne w segmencie, który jest mu tak bliski. Ichtiologii, tematyce produkcyjnej zanęt i przynęt, co w jego przypadku zawsze jest powiązane z problematyką żywienia ryb.

Oczywiście nie unikniemy w tym dziale lokowań produktów, materiałów reklamowych, które w sposób bardzo bezpośredni będą reklamować dany asortyment, ale właśnie z tego powodu dział ten zostaje ukryty. Bardzo mało treści reklamowej będzie ukazywało się na stronie głównej portalu, a naszym marzeniem jest uzyskanie efektu, iż bardzo silna wizualizacja działań będzie kojarzyła ludzi z marką, tylko i wyłącznie w sposób przyjazny czytelnikowi. Z czasem sami zaczniecie wybierać materiały autorów, z których zdaniem się liczycie.

Czy jesteście gotowi na takie działania ??? KTOŚ ODWAŻNY ??? – czeka na was jeszcze jedna niespodzianka. Komentarze pod materiałami. Będzie ostro …………..

Do zobaczenia w „sieci” – Daniel El Redaktore Kruszyna