SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

MANEWRY KARPIOWE 2019 – POGORIA III – DZIEŃ 2

Z czego słynie Pogoria III ??? Z okazałych amurów !!!!!!!! Czy się nam podoba czy nie organizator uwzględnił je w klasyfikacji i trzeba to bezdyskusyjnie uszanować. W końcu jesteśmy w pracy. TORPEDY ruszyły do żeru, a to dopiero początek. Prognozujemy wiele km przejechanych do tych azjatyckich “piękności”

Mistrzowie pokazują swój kunszt. Bardzo zadowoleni jest z czego. To już nie mała ryba. Amury w takich rozmiarach zaczynają już mieć to coś, co odróżnia je od przerośniętych kleni, które są strasznie uporczywe na zawodach. WIELKIE GRATULACJE !!!!

Nagrodzeni w konkursach facebookowych, w dniu dzisiejszym Sebastian – troszkę zaskoczony i niedowierzający, ale 5 kg kulek drogą nie chodzi. Choć w tym przypadku przyjechało rowerem.

Koncert na stanowisku 17 – Czy ktoś im zagrozi ?? Na ta chwilę po prostu zrobili sobie prawdziwą ” strzelankę”.

Z obecnym BIG FISH CARP , a na koncie mają 7 karpi.

Bardzo zadowoleni “trzej muszkieterowie” Zapowiedzieli, że będą gościć nas częściej. Trzymamy za słowo. Powiedzieli, ze jest dość ciężko, ale się aklimatyzują i ryba ucieszyła ich potężnie.

Kolejny ze zwycięzców losowania facebookowego. Darek

Piękny miejski klimat połączony z potężną dawką dzikości 🙂 POEZJA !!!! , można się zakochać i już teraz możemy powiedzieć, iż z wielką radością wrócimy tutaj na finał PCM 2019

——————————————————————————- Poranne ważenie

Podczas losowania jedna z ekip postawiła na stole z “losami” , “zgredka”
Miał zaczarować inne stanowiska, ale chyba rykoszet tego z

darzenia, jak to rykoszet wymknął się spod kontroli. Dzień pierwszy a tak naprawdę pierwsza doba zawodów to była walka o “place”, o jak najlepszą pozycję startową.

Zafrasowany organizator, który poza tym, że z wielką determinacją podjął się karkołomnego projektu zrealizowania tutaj imprezy po małych “artefaktach” poprzedniego wydarzenia na tej wodzie, które miało miejsce kilka lat temu, co do dziś przysparza nam jednego obligatoryjnego wroga. Życie.

Jak to wielokrotnie mawiał, i nie d asie ukryć ucząc mnie tego powiedzenia Paweł Strzelczyk, że w wędkarstwie karpiowym gównie chodzi o to BY GONIĆ KRÓLICZKA, niekoniecznie go złapać. Jednak by być w pełni zadowolonym trzeba umieć radzić sobie w każdych warunkach, co w dyskusji podnieśli szczęśliwi łowcy tej ryby. Tryskali szczęściem, powiedzieli, że dla takich chwil warto żyć !!!!! Cieszymy się, że możemy dla was takie chwile realizować.

Piękny to zbiornik. Okryty wieloma tajemnicami, które skrywa ta woda i ludzie którzy chronią tych tajemnic.

Ci ludzi znają tą wodę jak własną kieszeń. Znają i potrafią wykorzystać los szczęśliwego losowania.

Byliśmy świadkiem nietrafionego brania – dwie ryby do wagi. Robi się ciekawie a to dopiero kilka godzin dla zestawów we wodzie.

Działa wycelowane. Kolejne zgłoszenia docierają i to o okazałych rybach 😉
Popołudniowe ważenie może naprawdę zaskoczyć 🙂 , ale nie zapeszajmy !!!!

https://carppassion.eu/wp-content/uploads/2019/06/Losowanie-Pogoria-kopia.pdf