SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

MANEWRY KARPIOWE 2019 – POGORIA III – DZIEŃ 4

Dzisiejsze popołudniowe “pląsy” po łowisku to 2 ważne epizody mające wpływ na klasyfikację na ta chwilę. Pierwsza to dominacja stanowiska 58, które pośród weekendowych amatorów słonecznych i nie tylko kąpieli ROZWALIŁA SYSTEM !!!!, wzbudzając kilkukrotny aplauz rowerkowych turystów na wodzie.

Amury – zaczynamy się do nich przyzwyczajać. Poza tym, że to są ryby punktowane, i korzystając z pewnego powiedzenia, iż tylko krowa zdania nie zmienia, muszę oddać im, że w tym akwenie są KRÓLAMI !!!! i z tego miejsca bijąc się w pierś, po męsku mówię – ŁAPY PRECZ OD AMURÓW, ale do jeżdżenia do 6 kg kleni nikt mnie nie zmusi na naszych portalowych imprezach. Woreczek i do rana 🙂 ziuziu

Szczęśliwe chwile łowców. Oj dostali wody podczas tej imprezy niemało.

By nie było, co podkreśla wielu, podczas imprezy wspaniale zapracowały również karpie. Oczywiście stanowisko 58 i ………………….

Co najbardziej cieszy piękne dwa okazy w SEKTORZE B !!!!!

Wspaniała to był informacja, bo łowcami są równie wspaniali ludzie. Czy obronią w nocy prowadzenia w sektorze ??? To będzie niesamowita noc – JUŻ TO WIEMY 😉

Czy kogoś to dziwi co się wydarzyło o 18:45 ??? kilka minut przed końcem okienka wagowego ??? Widzieliśmy ten hol z okna naszego biura !!!! W oddali poniewierał nimi na wodzie. Zamiatał pontonem by w końcu się poddać. PIĘKNA to była walka.

Zresztą zobaczcie sami !!!! – co zrobili z tabelą zawodów, wskakując przebojem na pierwsze miejsce w imprezie.
Dostajemy informacje o kolejnej rybie. Teraz następuje cisza informacyjna – MIŁEJ ZABAWY !!!!!

UDANEJ NOCY !!!!!!

Poranne ważenie zaczynamy od pięknego budzik, który po godzinie trzeciej zameldował się u odskakujących od grupy pościgowej w sektorze C zawodników. Piękny KARP !!!! – Na tą chwilę największy karp złowiony na tej imprezie.

Nie próżnują również inne ekipy, tą z wielką sympatią i radością odwiedziliśmy ponownie. Wielkie gratulacje za postawę !!!


Wycieczka z przedszkola odwiedziła stanowisko 47 – 3 ryby o poranku w tym jedna nie do wagi. Mimo wszystko ryby cieszą, wszakże wiele drużyn nie punktuje, a przed nami jeszcze około 20 godzin imprezy. Może po nocy być ciekawie czego z całego serca życzymy,

Wywołani wczoraj do tablicy dziś o poranku nie zawiedli. Teraz to zaczyna się dopiero nerwówka w sektorze. Utrata premiowanego awansem miejsca przez ekipę w składzie Frask/Ślebioda zadziała na nich motywująco i obie drużyny mogą stoczyć walkę do ostatniej minuty imprezy.

Apropo’s Wywołania do tablicy – jest ryba w ekipie Rockwordu. Mała ale w bardzo trudnym sektorze, choć zdradzimy sekrecik, iż dostaliśmy sygnał o kolejnej rybie w sektorze na innym ze stanowisk – BĘDZIE SIĘ DZIAŁO !!!!
Czekając na branie 😉

Piękny widok – Od czasu gdy wprowadzono do obiegu worki pływające jakoś to wszystko okazalej wygląda.

Wspomniany wcześniej efekt wywołania do tablicy 😉

Widok walki o zwycięstwo do końca !!!!! Trzeba wierzyć kombinować, podejmować decyzję czy zostajemy przy swoim, czy na ostatnią dobę spróbujemy czymś te ryby zaskoczyć.

Samotny Wojownik również triumfuje !!!!! BRAWO

Tabela wyników – ROBI SIĘ OSTRO – wyniki zadowalają wszystkich, nawet tych którzy nie mają kontaktu z rybą mobilizuje sytuacja na wodzie do pracy.