SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

MANEWRY KARPIOWE 2019 – POGORIA III – FINAŁ

Wczorajsza cisza informacyjna zaczęła się szczęśliwie dla ekipy ze stanowiska nr 9. Po złowieniu pięknego Azjaty wysuwają się na czoło rywalizacji o PCM2019 w tym sektorze.

“Takie chwile jak te, nie zdarzają się zbyt często” – Niezależnie od finału tych zmagań, wizyty na tym stanowisku to była wspaniała lekcja wędkarskiej analizy. Cały czas pod napięciem, cały czas czesząc każdy centymetr swojego “placu”. Będę długo pamiętał rozżalone spojrzenie Krzyśka i słowa, JUŻ WIĘCEJ NIE POTRAFIŁEM ZROBIĆ !!!!!- POTĘŻNY SZACUN !!!!!

O poranku przenieśliśmy się do sektora C , gdzie zrezygnowani Łukasz z Jackiem musieli uznać wyższość wspaniale finiszujących kolegów z sektora.
Mimo, iż bardzo zadowoleni z wyniku wiedzieli, że swą batalię o udział we wrześniowym finale przegrali. Bynajmniej ta batalię, a było tak blisko

Poranna niespodzianka – do wielu okazałych leszczy dołączył Pan Sum i sekwencja ” W SUMIE PAN NIEWIELE UMIE” zważywszy na jego moc na wędce stała się kompletnie stwierdzeniem nieadekwatnym do stanu faktycznego – ZAMIATAŁ NIEŹLE.

Pierwsza, honorowa, punktowana ryba na stanowisku nr 5

Wywróżona ryba u kolegów ze stanowiska nr 11 , szczegóły w relacji Video.

Gdy złowili tą rybę wyjeżdżaliśmy na ważenie. Były 2 godziny do końca zawodów. Myśleli, że postawili kropkę nad I, my wiedzieliśmy, iż rzutem na taśmę obronili stracone wieczorem w nieświadomości miejsce premiowane PCM 2019.
Rano zdradziliśmy im sekret, że na stanowisku nr 9 była złowiona ryba. Reakacja była jak we mgle …………… Z RAJU do PIEKŁA. Piękna to była rywalizacja – DZIĘKUJEMY ZA SUPER POSTAWĘ. Mistrzostwo Polski 2017 do czegoś zobowiązuje, i ta 13……………. bez komentarza.

Niewiele zabrakło do BIG FISH CARP

Jeszcze szybka wizyta na stanowisku 17 – 15 minut przed końcem łowienia i ceremonię czas zacząć……

Przejdźmy do zakończenia imprezy.

Sędziowie, wraz z Władzami Koła HUTA BANKOWY nr69

Pierwsza i ostatnia ryba zawodów – Grzegorz Pryszcz , Adrian Sikora – Zestawy przynęt i zanęt – RK BIATS

5 Miejsce – Andrzej Pluta / Łukasz Kujawiak – KWALIFIKACJA PCM2019 (2 miejsce w sektorze A) Nagrody od firmy Tandem Baits

IV Miejsce – Łukasz Miernik, Jacek babiarz – Nagrody Mivardi

BIG FISH KARP – ŁUKASZ MIERNIK – 17,850 – Zestaw VIMARCO

BIG AMUR – Filip Sadowski – 25.900kg – Zestaw VIMARCO

III MIEJSCE – KWALIFIKACJA PCM2019 – Zbigniew Procyk, Roman Listwan
Nagrodą są Namioty Firmy Tandem Baits.

II MIEJSCE – Grzegorz Pryszcz , Adrian Sikora -zawodnicy ci, mieli już zdobytą kwalifikację do PCM2019. 4 Topowe Wędziska Mivardi G50 MK2 13ft

I Miejsce – Paweł Kubicki, Filip Sadowski -KWALIFIKACJA PCM 2019 – 2 namioty firmy Traker + 2 podbieraki.

WYNIKI :

Reasumując, WSPANIAŁE ZAWODY. Pomijając artefakty wynikające z charakterystyki takich miejsc w moim odczuciu – NAJLEPSZA IMPREZA JAKĄ MIAŁEM PRZYJEMNOŚĆ RELACJONOWAĆ.
Wymagało to od nas bezkompromisowej postawy. Szlak przetarty ponownie do zorganizowania dużej imprezy jak najbardziej na PLUS. Gdy podejmowano próbę zbudowania PONOWNEGO zaufania, do środowiska karpiowego, odczuwaliśmy potworną niechęć spowitą ARTEFAKTEM PRZESZŁOŚCI. Paweł Stępień, Radosław Badach, reprezentując ZARZĄD POLSKIEJ FEDERACJI WĘDKARSTWA KARPIOWEGO , podczas spotkań w okręgu Katowickim, dokonali wręcz cudu by tą imprezę zainicjować, tą i Mistrzowską. Zaczęto budować Historię ponownie i OD DZIŚ , śmiało można stwierdzić, że będzie tylko lepiej, bo arena przyszłych Mistrzostw Polski JEST ARENĄ GODNĄ tego przedsięwzięcia. Ryby tutaj są FENOMENALNE !!!! – gratulacje dla Zawodników, że się do nich dokopali !!!!

SZYKUJCIE SIĘ WE WRZEŚNIU na wielkie ŚWIĘTO.

Będziemy tam Razem. PAWEŁ STĘPIEŃ !!!! To było UNIKALNE !!!

Mam nadzieję, że udało mi się o w portalowych relacjach przekazać.

Dziękuję – ELredaktore Daniel Kruszyna