SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Maraton Karpiowy pod Patronatem Burmistrza MiG Pobiedziska dzień 1

Dzień Pierwszy upłynął pod znakiem STARCIA TYTANÓW. Nie da się ukryć – zwycięzca mógł być tylko jeden.

A tak naprawdę, to był niesamowity dzień. Nie pamiętamy nigdy w historii portalowych relacji tak “DOBREGO” startu imprezy. Naprawdę był taki moment, że z niedowierzaniem odbieraliśmy telefony, podejrzewając zawodników o jakiś opóźniony prima aprillisowy żart. Rozstrzelała się woda i pomimo iż pośród całkiem “fajnych rybek” zdarzają się zarybieniówki, to bez wątpienia napawa optymizmem na kolejne dni. 22 złowione ryby na starcie – było co robić 😉

Ostrzymy sobie zęby na kilka ciekawych wizyt na tym stanowisku, gdzie Kuba musiał opuścić n kilka godzin łowisko, i nie doczekał sesji wagowej złowionych przez siebie ryb. Cóż, musi spróbować jeszcze raz podjąć rękawice do walki.

na tą chwile BIG FISH !!!!

Apropo powrotów – gwarantujemy , próbowaliśmy uciec. Bezskutecznie.

No tak, są dość blisko as – to zwiastuje tylko jedno. Jak o zwykle bywa podczas naszych spotkań, szykuje się hol na żywo. Zobaczymy, czy tak będzie i tym razem.

“Ścieżka zdrowia po łowisku” i kolejne ryby na matach.

Jest i ryba u ekipy Bartka. Po wielu latach mamy okazję uderzyć w niego obiektywem. Powspominaliśmy stare dzieje budzącej się “demokracji karpiowej”. Była to prawdziwa wolna amerykanka. Resztę wypada przemilczeć 😉 Nie czas i miejsce 😉

No tak, to było do przewidzenia. Po takim losowaniu ciężko będzie stanąć im na drodze. Nieźle zaakcentowali już od początku swoją obecność na tej imprezie. Stanowisko 29 – będzie się działo.

Wspominaliśmy o powrotach ??? Wracaliśmy się podczas tej sesji kilkukrotnie.

No dobra, dobra – wytrzymamy 🙂

Szybki na ile się da , dalszy ciąg ważenia i definitywnie można stwierdzić jedno, CO TU SIĘ DZIEJE???? WOW.
Jeszcze kilka dnie temu wiele ekip zjeżdżało z łowiska bez brania a tu taki przełom. Wierzyliśmy, że tak będzie ae to przerosło nasze oczekiwania i choć rybki może niezbyt okazałe to pamiętajmy, że większość złowiona co nie będzie tajemnicą z 9-12 m.

Stara Gwardia Pobiedziska w natarciu 🙂

Pozytywni młodzi “plażowicze”

Damian 😉 z wymowną miną – GDZIE JEST TABLICA ????? – notabene trafiła mu się niesamowita miejscówka. W ostatnich tygodniach łowiskowe nr 1. Czy tak będzie i tym razem ??? Jak widać ryby są – czy uda je się zatrzymać, bądź czy same nie postanowią uciec???? Zobaczymy.

Wizyta na drugim brzegu (14-2) już nie tak okazała ale nie jest o część wody bez ryby. Będzie bardzo ciekawie

Lista wyników i troszkę snu !!!!!

Może się uda mała regeneracja. Oby !!!

——————————————————————————————

Rozpoczynamy Maraton Karpiowy na “Pobiedziskach”
Na łowisku spotkaliśmy całą rzeszę jednych z większych specjalistów od tej wody, którzy cyklicznie odnoszą na niej bardzo spektakularne sukcesy. Kilku łowców karpi zbliżających się do 30 kg jak również takich którzy już na swoim koncie mają ryby zbliżające się do naszego Polskiego Rekordu, który zapewne jest szansa na tej wodzie poprawić.

Humory dopisują, pogoda też, ale jest jedno małe ale. Trwa tarło karpi. SZOK w takiej temperaturze wody i w tak głębokim akwenie. Ciekawe jakie będzie to miało odbicie w wynikach – czas pokaże.

Jest nad czym się zastanawiać i pokornie zwieszać głowę. Wszyscy zdają sobie sprawę , jak trudnym akwenem jest to malownicze jezioro. Wielu spośród zawodników zna ból przesiedzianych bez brania dziesiątek nocy na tej wodzie.
Obraz tych niepowodzeń słodzą sukcesy, które rozbrzmiewają szerokim echem, ale kulisy są różne. Zobaczymy

Pan Prezes Stowarzyszenia Optymistycznie – Jak zawsze – mega pozytywny człowiek.

Kolejny “Killer” łowiskowy – Marcin

Rozpoczęcie , losowanie i startpacki od firmy Mivardi. Nadmienimy tutaj o sektorowym wsparciu imprezy przez firmy Invader, Carp Gravity, Adder Carp i Fantazy Baits. Sponsorem Generalnym Imprezy jest Pobiedziski Klub Karpiowy

Nerwowe chwile podczas losowania – Było Widać 😉 Fajne się patrzy przez szkiełko na te wszystkie emocje. Oby Sukces dał wszystkim dozę i tych najbardziej pozytywnych.

Cała Ekipa Zawodników w komplecie

A my w asyście Trzepotu Portalowych Flag oczekujemy na wspaniałe wieści od zawodników.
POWODZENIA !!!!

Lista Stanowisk – z podziałem na sektory. Rywalizujemy w klasyfikacji 3xBIG FISH !!!