SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Maraton Karpiowy pod Patronatem Burmistrza MiG Pobiedziska dzień 3

Generalnie nasze przepowiednie się sprawdzają. To jest ten czas !!!! Woda idealnie obdarzyła gospodarzy wspaniałymi wynikami podczas tych zawodów , odwdzięczając się za troskę jaką ją otoczyli przez wiele ostatnich lat.
Wspominaliśmy rano o malowniczej zatoce. Tym razem nie tylko ptaszki i trzciny stały się obiektem naszych westchnień. Długo wyczekiwana godna uwagi ryba na stanowisku “Lokalsów”.

Kosmicznie przesympatyczna ekipa “plażowiczów” na stanowisku 23 w upragnionym zdjęciu “Przyjacielskiego Dubletu”
Powiedzieli , że jeszcze to nie jest ich ostatnie słowo – jutro rano sprawdzimy jak wywiązali się z obietnicy , a może i w godzinach nocnych ???? – Kto wie ???

Dzisiejszy dzień należał do dwóch ekip, które zapamiętają go do końca życia i niezmiernie się cieszymy, iż mogliśmy je uwiecznić w materiale. 6 czy 7 złowionych ryb …………………. wykorzystali dobre losowanie i pchający ciepłą wodę wiatr. Eldorado – wspaniała postawa oraz obserwowana dyskretnie wspaniała praca na stanowisku. Przeważenie 6 ryb w 8 minut – można ???? MEGA !!!!!

Panowie, Moja “piona” również dla was !!!!

Wspaniale widoki. wszędzie DOBRZE, ale na DOBRZE najlepiej.

NA koniec wisienka na torcie, my ze swojej strony życzymy, by to była ostatnia ryba która została w ich klasyfikacji 3 x BIG FISH !!!

Damian ????? Jutro strzelamy “UŚMIECH JOCKERA” – tak nie może być. Wyłamałeś się z Konceptu DNIA

Kolejny szczęśliwy łowca. Załamany po losowaniu, ale jaki jest finał ???? Kosmicznie spektakularny wynik, i cały czas status “Czarnego Konia” pozostawiony na tej miejscówce. W sumie ryba to taki mały “czarny koń…..ik

To miejsce również zaskakuje. Wspaniały wynik rekompensuje nam brak jednej ostatniej fotki, którą musieliśmy odpuścić z przyczyn – pewnych.

Co tacy smutni ???? Wymieniają walczą o każde 100 gram. Postawa godna wojowników.

W ten sposób KAŻDA z drużyn na łowisku zaliczyła rybę. Dla organizatorów to najpiękniejszy prezent organizacyjny, ryba tez wspaniała.

Apropo wisienek na torcie – CO TU SIE OD******** Wybaczcie ten ukryty kolokwializm, ale jeśli ktoś zapamięta te 40 minut , to będą właśnie oni, a razem z nimi redakcja portalu, bonie ukrywamy potężnej sympatii do tego teamu.
Bywaliśmy u nich kilka razy dziennie. Wiele rozmów, wydawali się, a bynajmniej chcieli się wydawać wyluzowani.
Jednak znamy się nie od dziś. Wiele pytań dlaczego ??? Ale dziś musiało się to skończyć dobrze – ale aż tak ????
Pokazuje to jak bardzo należy wierzyć do końca w siebie i swoje działania nad wodą, zwłaszcza jak WŁASNE DOEMONY zadają szereg pytań – CO ROBIĘ ŹLE ???? Ja widać na poniższych zdjęciach NIC !!!!!

JOCKER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! – z okrzykiem radości zwycięstwa, zresztą te emocje z pewnością pokaże materiał VIDEO.

Piękne 4 ryby w 40 minut – Do teraz pewnie w tonie wierzą, ale zaraz pójdziemy się upewnić i wznieść mały toast za dany atak na IIII Miejsce.

Klasyfikacja – co przyniesie noc ??? Zabawimy się w proroków??? Uważamy, że po takich wczesno wieczornych akcjach będzie dość spokojna ale ranek ???? Na bank nie dośpimy do kolejnego okienka wagowego i przywitamy was kolejną piękną rybą do KAWKI 😉

Dzisiejszy dzień w naszej relacji będzie przebiegał pod pod kryptonimem UŚMIECH JOCKERA. W sumie to się nie dziwimy, bo jest z czego się cieszyć. Obserwujemy ciężką prace kilku ekip i nie damy sobie tego wyperswadować.
TRZEBA UMIEĆ I FINITO. Widok zaspanego Huberta w bieliźnie pukającego dyskretnie do naszego “NiewiadowBiura” bezcenny. Jest 20stka……………. Ale jaka??? Blond czy Brunetka – w sumie nad wodą wiele preferencji idzie na bok 😛

Żeby nie było – są ludzie którzy są tak wpatrzeni w swoje zdobycze, że nie spojrzą na inną 🙂

Prawda Bartku ???? Jak powiedział o sobie – jak przychodzisz do nas to zaburzasz moją “zajebistość” 2 takich przystojniaków na jednym stanowisku to za dużo nawet dla takiej wody. Pewnie dlatego nie biorą bo się wstydzą 😉
Ta nie musiała się wstydzić a ja tylko dodam – 1 Ryba do wagi 😉

Szybkie przenosiny w najbardziej malowniczą część łowiska. W aspekcie wizualnym raj. Cisza, ptaszki kamenie niczym na Galapagos – po co latać gdzieś po świecie???

Komplecik na liście wyników. SUPER

Wspominaliśmy już o presji tego stanowiska w kontekście ostatnich tygodni. Pewnie po 3 dniach lekko spadła ale jak widać Panowie wykorzystują jak tylko mogą tą miejscówkę.

Bliźniaki – aż musieliśmy podejrzeć na tablicę, czy nie popełniliśmy “Duble kontetnt” – Ile tych pełnołuskich piękności pływa w tej wodzie. Piękne to będą spotkania za kilka lat.

Apropo pięknych spotkań. Ekipa pokazała Rogi 😉 Jak widać da się i w takim trudnym miejscu coś osiągnąć

Kolejny Team – próbuje walczyć z nie do końca dobrym losowaniem. Umiejętności im nie brakuje, ale chyba w tej części zbiornika schowały się mniejsze osobniki. Walczą i broni nie składają.

Tutaj kolejne trudne miejsce i denny mieszkaniec Dobra Klasztornego w miejscu gdzie niewielu nie ulega pokusie łowienia na ZIG RIGA. Byli bardzo zadowoleni. Nie dziwimy się

Komplet ???? Pamiętam puchar portalu Carppassion gdzie zawodnicy ostatniej doby rozwalili system właśnie na tym miejscu. Kto wie- jedna ryba z Ziga , umiejętności są więc kto wie 😉 taki nasz czarny Koń Imprezy

Wspominaliśmy o Uśmiechu Jockera???? ZARAŹLIWE – w sumie to tylko tablica zasłoniła widok Trzech Jockerów.

Więc wszystko zaczyna się zacieśniać i co najważniejsze nie musimy za bardzo odszczekiwać prognozy z wczoraj zrealizowanej w 80 % 😉 Jedna 20+ + 2 x 17+ 🙂

DO BOJU !!!!!!! – dopóki ostatni hak nr 6 we wodzie 😉