SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PCM18-1

Zdjecie które zrobiliśmy dla was gdy padal rzęsisty deszcz 😉  – ale to juz było ………………… i się zaczęło. Poniżej już wchodzimy w fazę SPORTOWĄ.

Pierwsza ryba zawodów – Karol Majewski , Krzysztof Kozber 

Ryby ewidentnie postanowiły zacząć swój maraton od stanowisk, które dały miejsca na podium 2 lata temu – czy to lekko zawstydzone spojrzenie Tomka, będziemy obserwować częściej ???

Biuro zawodów – w BIAŁO CZERWONEJ oprawie – a jakże 😉

Dzień, w którym rozpoczynają się mistrzostwa to święto polskiego wędkarstwa karpiowego. Pod zdjęciami, które widzimy poniżej komentarz jest generalnie zbędny, lecz pokusimy się o kilka słów wstępu.

Pakiet uczestnika, który dla was przygotowaliśmy będzie z pewnością piękną pamiątka po mistrzostwach.

Bojowe nastawienie niektórych zawodników pokazuje jak będzie wyglądała rywalizacja podczas mistrzostw. Spojrzeliśmy jednemu z nich głęboko w oczy. Będzie OGIEŃ !!!!! – na tym stanowisku pojawiamy się z ochroną 😉

Ceremonia rozpoczęcia w Biało-Czerwonej oprawie, przemowienia,  flaga na maszcie i do Hymnu !!!! – Jeszcze Polska Nie Zginęła.

Ceremonia okraszona chwilami radości i chwilą zadumy dla uczczenia pamięci Piotrka Kyca, któremu nie dane było doczekać do finału, z którego tak się cieszył [*]


Losowanie i uhonorowanie Mistrzów Polski , ciekawi jesteśmy jak im się te zawody ułożą. POWODZENIA !!!

Główni sprawcy całego zamieszania. Radosław Badach – Paweł Stępień, najważniejsze osoby w PFWK.

Pozostaje tylko się podrapac po głowie – bo “karpie już wiedzą” , a my czasami niekoniecznie 😉

Bądźcie z nami !!!!! – zapewniamy , że będzie się wiele działo !!!