SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PCM18-5

Wszystko zaczyna się tam gdzie się zaczyna, a kończy tam gdzie kończy. Tak naprawdę, to pomimo, iż wiele się wydarzyło , to sprawa jest na tyle otwarta, że praktycznie każda z ekip występujących w finale ma szansę na Mistrzowski tytuł. Taka jest “Dębowa”

Na tą chwilę fotel lidera po kilku przetasowaniach, odzyskują Łukasz Pawlik oraz Artur Karol.

Złote kulki ???? Na pewno kolorowe. Każdy ma swoje sekrety, które czasami są wyciągane na piedestał kluczowego czynnika sukcesu , o którym może zbyt bardzo rozprawiamy , a już paradoksalnie nie upatrujemy w nim przyczyny niepowodzeń. Taka luźna dygresja……………….

Portalowa nagroda pod postacią uścisku dłoni redaktora, w kategorii WESOŁA EKIPA , i wcale nie za sprawą wysokoprocentowych trunków. SUPER POSTAWA !!!!

Miejscowi Wojownicy od początku rozdają karty w rywalizacji o Championat, lecz na tą chwilę zostali lekko zepchnięci poza podium. To będzie ciekawy finisz rywalizacji.

Wierny kompan zasiadek Radka Badacha, od samego początku wplutł się w barwny krajobraz Mistrzostw Polski. To na mistrzostwach miał swoją pierwszą zasiadkę, będąc małą kuleczką 😉

Złote barwy zachodzącego słońca i może lekko artystyczne , na pograniczu poprawności fotograficznej zdjęcie, ale nam się podoba, a to my defacto wciskamy publikacyjny ENTER.

Mistrzowie Polski z ubiegłego roku nie odpuszczają i z każdą rybą pokazują , że są w grze.

I pomimo , iż nie do końca się układa jak by chcieli , to z grymasem twarzy wojownika informują, że nie składają broni.

Druga ryba na stanowisku nr 17.

I kolejny karp naszych najmłodszych uczestników Mistrzostw.

Kroczek po kroczku , do celu i na tą chwilę III Miejsce

Co wydarzy się w nocy i co przyniesie poranek ??? Hmmmmmm

Zaczynamy jak zwykle od Trilera VOL.3

 

Spokojna noc pozwoliła nam i zawodnikom wypocząć, tak jak my tego potrzebowaliśmy tak zawodnikom niestety to nie na rękę. Cóż – mimo wszystko walczyć trzeba i pomimo, iż niektórzy byli wyraźnie zaskoczeni naszą wizytą 😉 powinni cieszyć się z pierwszej punktowanej ryby. NIE LĘKAJCIE SIĘ

Na plaży , na plażyy fajnie jest  ………………..

Systematynicznie doławiający rybki Adderowi wojownicy. Ukochały , ich te maluszki.

Ponownie na prowadzeniu (robocze obliczenia portalu)

Piękny, nowy BIG FISH 

Pierwsze ryby

Zdecydowany wskok na podium. GRATULUJEMY !!!!

WSPANIALE !!!!!