SPOŁECZNOŚĆ

Zamknij
Podstawowe informacje
*
*
Siła hasła
Szczegóły profilu
Upload a profile picture
Take Photo
Upload photo
Take Photo
Upload photo
Take Photo
Profile społecznościowe

PCM18-6

Zaczyna się kulminacyjna faza rywalizacji o tytuł Mistrza Polski. Ta zatoka już przed mistrzostwami dawała świetne wyniki podczas prywatnych zasiadek. Utrzymało się to do mistrzostw i jedyne co było niewiadomą, to fakt czy zespoły będą umiały to wykorzystać. Mogą być z siebie zadowoleni. GRATULUJEMY !!!!

Piękna poranna pierzyna z mgły nad “Dębową”

Stanowisko 46 łapie kontakt z liderami Mistrzostw. Ostatnia doba była bardzo nerwowa, więc ta ryba dała im wiele radości.

Wizyta na stanowisku obecnych liderów. Wszystko od początku wskazywało na to, że bedą cyklicznie mieć ryby na wędce. Tak się stało . Emocje zenitalnie rozwinięte. Nie da się ukryć , iż jest to zespół który wybitnie poddaje się emocjom tego co się wokół nich dzieje. W wspaniały sposób okazują swoje chwile radości i smutku. Potrafią z dużym zaufaniem przekazywać nam informacje o tym co dzieje się u nich na stanowisku.

Wielki Szacun !!!!

Ponanne ważenie , i powrót w trakcie zjeżdżania z wału telefon  ” Duża Ryba !!!!!!!!!!” i pnowny bardzo bliski kontakt z pierwszym miejscem podium.

Relację zakończymy na informacji ze stanowiska nr 19 przy okazji informując, iż od tej chwili obowiązuje bezwzględna CISZA MEDIALNA, jednocześnie dziękując za to , że przez te dni świetnie się z wami, w większości współpracowało na łowisku.