SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Otwarcie Salonu – icarp.pl – WARSZAWA 29.06.2019

W sobotni upalny dzień, mieliśmy przyjemność gościć na otwarciu nowego punktu na coraz bogatszej mapie wielkopowierzchniowych salonów, dedykowanych wędkarstwo karpiowemu.

Tym razem miasto które wzbogaciło się o taką placówkę to WARSZAWA.

Duża powierzchnia, bardzo przemyślana aranżacja wnętrza, potężna swoboda poruszania się po salonie i co najważniejsze wiele światowych i polskich marek, bez których nie wyobrażamy sobie naszej “karpiowej rzeczywistości”

Za projektem tym stoi grupa pasjonatów, którzy postanowili zrobić coś dla swojego regionu. Zresztą, wszystko zostało powiedziane w relacji Video, którą prezentujemy na końcu krótkiej fotorelacji.

Nie mogło zabraknąć oferty właściciela portalu Carppassion, firmy AdderCarp.

Salon w swej ofercie ma niesamowicie bogatą, ofertę firmy FOX – która na ta chwilę wydaje się dominującym nurtem w tym salonie.

Generalnie, wszystko to co staje się obiektem pożądania “karpiowego świra” znalazło miejsce na półkach. Niebotyczna oferta akcesoriów do konstrukcji zestawów końcowych, zanęt, przynęt, bagaży – na pięterku , kilka modeli namiotów które możemy obejrzeć w pełnej krasie – WARTO odwiedzić to miejsce i jesteśmy wręcz przekonani, iż stanie się ono miejscem spotkań wielu karpiarzy z “mazowsza”

Wszystko za potężnym współudziałem tego oto PASJONATA – który poruszył niebo i ziemię by ten projekt ujrzał światło dzienne………….
I mimo , iż zdajemy sobie sprawę, że trudno będzie na nim skupić uwagę w obliczu tego zdjęcia, ale warto zapamiętać.
Artur Tytz – wielkie gratulacje !!!!

Wspomniana wyżej relacja Video z pierwszego dnia funkcjonowania sklepu 😉 – Jak zwykle będzie merytorycznie z dużą dawką humoru – Zapraszamy !!!!!