SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PCM 2020 – 07.10.2020 – Dzień 3

Tak jak wczoraj zakładaliśmy nadszedł dzień gdy można z całą stanowczością oddać się rywalizacji sportowej. Było wszystko co można sobie wymarzyć. Duża ilość ryb i duża ilość emocji różnej treści.
Rywalizacja z wysokiego “”C” rozpoczęła się już późnym popołudniem dnia wczorajszego. Bracia bliźniacy – Piotr Dobija, Paweł Dobija przez dzisiejszą noc byli na prowadzeniu imprezy. Łowiąc dwie ryby “do poduszki”

Poranek pokazał, że będzie to dzień pełen pracy. Tak było ważenie od 7 rana do 18: 15 bez zjazdu do bazy. Na szczęście z pomocą przychodzą urządzenia mobilne i wyniki aktualizujemy na bieżąco mogąc teraz w miarę spokojnie zrelacjonować wydarzenia dnia.

Poranek przyniósł bardzo silny akcent i “zagwózdkę” dla wszystkich teamów. Po wczorajszej dosyć ciekawej rybie ekipa kolejnych Braci w składzie Bronisław Drzewiecki, Waldemar Drzewiecki łowiąc poniższe ryby staje się bardzo silnymi kandydatami do zwycięstwa w tegorocznej imprezie. CZAPKI Z GŁÓW !!!!!

Obecny BIIG FISH ZAWODÓW – Waldemar Drzewiecki – 15.500

Kolejne ekipy wpisują się do “Catch Reportu” subtelnie bo subtelnie ale zauważcie, iż łowi cała woda, co daje realne szanse na dobry wynik dla każdego.

Starzy znajomi z X lecia Pucharu PFWK i na X Finale MP nie próżnują.

Kolejni uśmiechnięci zawodnicy punktują i jak podkreślają złowienie ryby na takiej imprezie smakuje wyśmienicie i podnosi skalę osiągnięcia do maximum, ryba która w normalnych warunkach by nikogo nie zadowoliła nawet w 10%.

Skazana na pożarcie po niezbyt dobrym na ta porę losowaniu ekipa Invadera w składzie Adam Krugiołka, Paweł Borysiak, Paweł Krzemianowski z METROWEJ wody, dokonuje rzeczy wprawiającej innych w podziw. Łowią również pół telewizora i z nadzieją na skompletowanie reszty oczekują kolejnych brań. Organizatorzy obligują się w przypadku finalizacji tego planu do dostarczenia PILOTA !!!!

Stajemy się również świadkami Holu na żywo, co z uwagi na odcięcie od zawodników w pobliżu bazy graniczy z cudem – mamy to szczęście podczas ważenia pierwszej ryby delektować się widokiem szczęśliwych łowców.

Dawid Cierocki, Marcin Jaroń

Kolejni “Najeźdźcy” w catch reporcie – stary znajomy z Pucharowych zmagań Mariusz Bednarek z Ekipą.

Czy ten widok nie jest piękny – Najmłodszy Uczestnik zawodów Szymon Kamiński z rybą.

Na tym stanowisku spotkało nas coś niebywałego, ale tą historię zostawimy na później. “Ryba z 5 groszy” – Cos niebywałego. Zobaczycie tą akcję na filmie.

Wielcy pechowcy wyłuskują swoją 3 rybę , ale niedosyt po kilku spinkach pozostaje – Bartosz Babik, Krzysztof Żołdowicz – blisko podium.

Tą sympatyczna ekpię poznaliśmy podczas patronackiej imprezy na Babiczoku. Pozwolimy sobie nie kryć wielkiej sympatii jaka darzy ich redaktor portalu Carppassion. Miło było kolejny raz się spotkać,

Z wizytą u jeszcze panujących Mistrzów Polski. Ryby niezbyt okazałe, ale jest komplet. Wiemy, iż tanio skóry nie sprzedadzą. W końcu są niesamowitymi wojownikami i wspaniałymi zawodnikami.

Łukasz Walotek, Andrzej Grygorowicz oraz Witold Smolarczyk

Kolejna ekipa dyskretnie ale punktuje.

Pamiętacie ekipę “za 5 groszy” ????
Artur Przejczowski, Paweł Siewiorek – III Miejsce na ta chwilę.

Jedno z ostatnich odwiedzonych dziś stanowisk. Piękne miejsce i piękny odjazd w naszej obecności. Jedna z 2 drużyn, która wymienia ryby.
Paweł Opiela, Waldemar Micek, Bartosz Krogulec – niewiele brakuje do podium………….

Na koniec zostawimy sobie tych Braci Bliźniaków. Piotr Dobija, Paweł Dobija – obecni Vice liderzy. Wspaniała uśmiechnięta ekipa i do tańca i do różańca. Po trudach dzisiejszego dnia dali nam tyle sił do pracy, iż można rzec, że to właśnie dzięki nim z uśmiechem możemy zakończyć ten trudny dzień !!!! – Dzięki Panowie. Pozwolimy sobie dziś wypić wasze zdrowie małą lampką szampana.

Lista wyników. pamiętajcie, aktualizowana bezpośrednio po wizycie na stanowisku łowców.