SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PCM 2020 – 08.10.2020 – Dzień 4

Dzień czwarty rozpoczynamy od podziału na 2 ekipy wagowo -medialne, by sprawniej obsłużyć imprezę po wczorajszym ciężkim dniu, który wymusił na nas większą determinację do zmiany konceptu działań na “arenie zmagań”. Cieszymy się, że większość z was podeszła do działań Organizatorów ze zrozumieniem. Problemy są by je rozwiązywać. Bo jak nie my, to kto ???

Jedna z ekip gości u kolejnej ekipy notującej komplet 3 ryb.
Andrzej Jodłowski, Andrzej Chyżyński, Andrzej Buzała

Już w nocy otrzymaliśmy od tej ekipy wystarczająco dużo informacji by skierować tam nasz trzon medialny z pełnym rynsztunkiem. Paweł Opiela, Waldemar Micek, Bartosz Krogulec we wspaniałym stylu po nocy mogą cieszyć się prowadzeniem w tegorocznym Championacie. To nie koniec niespodzianek w ich wykonaniu.

BIG FISH ZAWODÓW – PAWEŁ OPIELA – 19.725kg

Piękny dublet przyjaciół znad wody. Wspaniale jest patrzeć na taką eksplozję szczęścia. Wspaniale jest być tutaj i w pełni uczestniczyć w tym święcie tu na miejscu. To dla nas prawdziwy zaszczyt.

Tak jak wspominaliśmy, druga z naszych ekip jest na drugim brzegu u jeszcze panujących miłościwie Mistrzów Polski, którym oczywiście nie odbieramy szans na zwycięstwo, ale stawiają sobie bardzo wysoko poprzeczkę licząc na zwycięstwo w tegorocznej imprezie. WALCZĄ !!!! to najważniejsze.

Walczą również zwycięzcy naszego tegorocznego Pucharu portalu Carppassion, bardzo nam przykro, iż nie mogliśmy ich odwiedzić z kamerą, ale jak sprawią nam jakąś niespodziankę łowiąc kolejną rybę, nic nie jest wykluczone.

Kolejni szczęśliwi łowcy.

Nie odpuszcza również kolejna ekipa Invadera, kolejna drużyna z kompletem 3 ryb. Zwróćcie uwagę w tabeli wyników na ich wagi – 2 zestawy ryb o tych samych wagach – WOW !!!!!

Bohaterowie wczorajszego ekspresyjnego odjazdu podczas nagrywania materiału również z kompletem.

Lokalni wyjadacze, zwycięzcy tegorocznej imprezie na tej wodzie – Starcia Tytanów delikatnie akcentują swój akces do kolejnego sukcesu. Kto Wie???
W końcu znajomość łowiska może pomóc w końcowym rozrachunku. Maja wsparcie wiedzy i doświadczeń z tej wody.

Czyż nie piękny widok ???

Drużyna za “5groszy”, której wartość wzrosła na tą chwilę do kwoty 1,05zł również nie próżnuje ale po wizycie na stanowisku wyczuwamy małe rozgoryczenie, nie tak to sobie wyobrażali. Determinacja czasami nie wystarcza. Brakuje jakiegoś czynnika z wielu czynników, kształtujących przyszły sukces końcowy.

Branie na żywo ………………….. Warto będzie rzucić okiem na naszą relację Video którą opublikujemy po zawodach. Bardzo dobra postawa, wiele przełowionych ryb różnych gatunków i kto wie ???

Różne są talizmany i sposoby szamańskie by rano obudzić się z bujną czupryną, nie tylko z “Koniem” na macie. Ten na pewno jest skuteczny i stosunkowo szybki.

Nie zdradzimy tego, który tą perukę zakłada 🙂 Ważne, że szamańskie rytuały odniosły skutek.

Co teraz następuje ??? WSPANIAŁA CISZA INFORMACYJNA 😉 – popracujemy nad zakończeniem imprezy i nad jak najlepszym i najsprawniejszym działaniem w ostatnich godzinach imprezy.
Czy karty zostały rozdane??? Czy ktoś nas zaskoczy czymś niebywałym ???
Klasyfikacje 3 x BIG FISH daje tą niesamowitą szansę, że jeszcze wszystko może się wydarzyć, czego każej z ekip życzymy