SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PCM 2020 – 09.10.2020 – Dzień 5

Wczorajsza noc mogła być nocą kluczową i tak też się stało, jednak nie w przypadku ryby w klasyfikacji BIG FISH i z tego miejsca przepraszamy jego łowcę za podkręcenie atmosfery tym pięknym karpiem, który w postaci zamazanej mógł przysporzyć palpitacji serca ale dla na to była właśnie ta WYJĄTKOWOŚĆ, tego pierwszego karpia inny niż pełnołuski na którego tak czekaliśmy.

Wspaniała walka do końca – Emocje już wtedy sięgały zenitu.

Tej drużynie do sporej sensacji zabrakło kilka godzin łowienia. Spławy na markerze, 2 brania w ostatniej godzinie imprezy i znaleziona taktyka o kilka chwil za późno. Będą mieli co rozpamiętywać, chyba do końca życia.

Odwiedziny u łowców porannych ryb.

Wszystko w ekspresowym tempie dzięki wsparciu imprezy przez ekipę Quady Gliwice.

Najmłodszy zawodnik imprezy i 2 ryby o poranku, smutek młodego łowcy któremu dla jednej ryby zabrakło 50gr.

Ekipa Liderów po nieprzespanej nocy, przerzucili 25 ryb podczas imprezy. Z tego miejsca usprawiedliwiamy ich nieobecność przez tydzień w pracy.

Kolejni łowcy !!!!

WOW ale piękność(i) Bracia P ……….. ekipa na osobny film – w sumie nasze marzenie z nimi się kiedyś spotkać prywatnie. Wielkie dzięki za potężną motywację do działań. jesteście Fenomenalni, również pod względem sportowym. Zwycięzcy Sektorowi !!!!

Po imprezie obiecali, iż otwierają lombard. Niepotrzebnie zmienili taktykę, przez co nie dołowili kolejnych elementów zestawu AGD, urozmaicając połów o części garderoby. By nie było tylko żartem – Zwycięzcy Sektorowi MIVARDI

Można kolokwialnie podsumować. CO TU SIĘ W NOCY ODJE******
Przebojem wtargnęli na podium MP. Rościmy sobie prawo do uczestnictwa w tym sukcesie dwupłaszczyznowo co zobaczycie na filmie, a to czego może nie dopowiedziano to potężna motywacja do działań naszym komentarzem pod wczorajszymi ich działaniami.

PCM COOOOOOMON

Rzutem na taśmę, szczęśliwi łowcy wpisują się na listę.

O tej ekipie już wspominaliśmy, ryba złowiona na 20 minut przed końcem imprezy.

Zapraszamy na podsumowanie zawodów.