SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PCM 2021 – DOBA 6

Przed nami ostatnie godziny łowienia. Ostatnie chwile by cos zmienić, by spowodować iż karta losu się odwróci dla jednych a wspaniała passa zostanie utrzymana dla drugich. W tym materiale zaprezentujemy zdjęcia które wykonała nasza ekipa podczas mijającej doby a po zakończeniu imprezy uzupełnimy je o materiały z ostatnich godzin łowienia by przejść do podsumowania po ceremonii zakończenia. Na obu brzegach toczy się walka o Championat.
Zawodnicy zmęczeni ale niewątpliwie szczęśliwi.

Jakub Pisula, Daniel Kurzyński, Sławomir Pisula – 41.100kg – oni dokładają kolejne cyferki do statystyk i cały czas są zagrożeniem dla lidera, w sumie to jak bardzo duża ilość zespołów ale przecież nietaktem było by kręcić się wokół czegoś co by było potwornym łutem szczęścia.

Dużo malutkich przetasowań , które dokładnie można prześledzić z poziomu linku pod materiałem prowadzącego do listy wyników.

Jak wyglądał dzisiejszy dzień w obiektywie aparatu ???? oraz kamery który zobaczycie w filmie pełnometrażowym ???
Zapraszamy 😉

Liderzy dołożyli dzisiejszej nocy piękna rybę do podmiany i kilkanaście innych które nie dały im możliwości podniesienia poprzeczki dla konkurencji.

Na stanowisku 53 – piękny finisz ekipy z kwalifikacją z portalu CP, zresztą pierwsza ryba u jego zwycięzców na stanowisku 26. Dzieje się i pamiętajcie do jutra CISZA MEDIALNA !!!!! Już od 1,5 godziny. Uszanujmy ją wszyscy i tutaj prosimy zawodników o nie publikowanie niczego związanego z ich wynikami.

Po ciszy medialnej zostały złowione następujące ryby, które dały zapewne zawodnikom wiele radości. Walka w sektorach odbywała się do samego końca – prezentujmy dokonania zawodników.

Na czele z nocnym BIG FISHEM – jako kompletna KO ekipy EKO BAITS !!!!! – Gratulujemy