SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PCM2019 – DZIEŃ1

Wystartowała najbardziej oczekiwana impreza w Polsce. Tegoroczny finał POLISH CARP MASTERS – Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym.
Jak zwykle w biało czerwonej oprawie, ściskającej serca.

Każdy z zawodników powinien być dumny nosząc ten identyfikator na piersi. Tak samo jak każdy z uczestników z kręcącą się łezką w oku obserwował poczynania organizatorów by ten finał był jak najlepszy.

Rejestracja i niezastąpiony Radosław Badach, który skrupulatnie przygotowuje wszelkie narzędzia, by „żyło się nam jak najlepiej”. Nie wyobrażamy sobie by go zabrakło w sztabie organizacyjnym i na to nie POZWOLIMY !!!!!

Konkurs rzutowy, na rozluźnienie i choć nagroda która spłynęła do zwycięzcy przekroczyła wartość 2tys zł , dzięki uprzejmości firmom Hauer Custom Rods, ADVANCE oraz FOX mogła powodować lekkie napięcie było bardzo sympatycznie i wesoło. Szczegóły konkursu w relacji VIDEO – troszkę musimy dla was zostawić na „deser”

Ceremonia wciągnięcia flagi na maszt tym razem przypadła w zaszczycie PIERWSZEMU SZEFOWI PFWK – Piotrowi Januszowi, to było bardzo wzruszające dla wszystkich, nie tylko dla niego.

Szefostwo PFWK, chociaż raz w roku postawione na baczność 😉

Apropo „wojskowej postawy”, równym krokiem do losowania WYSTĄP !!!!

Foto Grupowe !!!!!!!!!! – zawodnicy na wodzie – za kilka chwil się zacznie na dobre !!!!!!

STRONA Z WYNIKAMI !!!!!