SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PCM2019 – DZIEŃ4

Kolejna wizyta na łowisku, kilka ujęć do naszego pomysłu, którego finał ujrzycie na filmie, a w małej części na trailerze. Będzie szybo,ale w całości treściwie.

Zawodnicy walczą, zdają sobie sprawę z szansy jaką nad nimi cały czas „wisi” . Jak to wielu mówi – NIE MA MIĘKKIEJ GRY.

Czyż tu nie jest pięknie ??? To z gatunku pytań merytorycznych ………..

Chyba komuś marzy się dublet ??? Podmieniają – 3 rybka wypadła z wagi i mamy 650gr więcej

Do gry włączają się ubiegłoroczni medaliści – Całkiem ostro weszli do gry dwoma rybami złowionymi w ciągu kilkudziesięciu minut

Czekamy na aktualizację wyników organizatora, która będzie miała miejsce gdy ujrzycie w tabeli 2 ryby ze stanowiska 37, a my wracamy do działań nad dzisiejszym trailerem z dwóch ostatnich dni.
Do zobaczenia jutro na wadze……………………..

Poranek brutalnie zasugerował nam, że może lepiej przerzucić się na grzyby ??? Niektórym się to świetnie udaje, choć my redakcyjnym okiem na razie „zaliczamy” same robaczkowe….. Delikatna konsternacja o poranku i pewien koncept który przerodzi się w dość ciekawy ciąg zdarzeń – ale to zobaczycie w późnych godzinach nocnych.

Wizyta na stanowiskach. Dziękujemy ekipom, które dały nam sprawnie popracować. Zwłaszcza wspaniałym Ratownikom Górniczym !!!!! – tyle samo wyjść co zejść !!!!!!!!!!!!!!

Takie fotografie pobudzają zmysły. Już teraz chcielibyśmy uzyskać kwalifikację i poczuć smak tej rywalizacji -ktoś nas zastąpi ???

Kolejna z wyjątkowych chwil związanych z tym regionem. Witek Smolarczyk i jego Hołd dla tamtych chwil- odrobina Historii
21 listopada 2006 roku w Kopalni Węgla Kamiennego Halemba w Rudzie Śląskiej doszło do wybuchu metanu, który następnie zainicjował eksplozję pyłu węglowego. W wyniku katastrofy górniczej zginęło 23 górników (8 pracowników kopalni i 15 pracowników firmy MARD)[1]. Jest to jedna z najtragiczniejszych katastrof górniczych w Polsce (ostatnia, tragiczniejsza w skutkach katastrofa miała miejsce w 1974).

Wspaniałe to chwile gdy finałem tej rywalizacji i wszystkich starań są tak wspaniałe wyniki, utwierdzające nas w przekonaniu, iż decyzje które podjęliśmy były słuszne.

Po pierwszej rybie, druga którą skwitowano stwierdzeniem DO WYMIANY.
Odpowiedzieliśmy, że najpierw trzeba dołowić trzecią by wymieniać.

Długo nie trzeba było czekać, a z potwierdzonych informacji wynika, iż zaczęli wymieniać 😉

Coś niesamowitego……………..

Radość łowcy mówi wszystko. Szok,niedowierzanie, ale to dzieje się naprawdę.

fakt, ze warto ostygnąć ale chyba nie ma takiego sposobu by ostudzić takie emocje. Zdjęcie i reakcja łowcy mówi wszystko. Emocje udzieliły się i nam,pociekły łzy, radości ale mamy tą przewagę, ze po drugiej stronie potrafimy to brakiem obrazu zamaskować.