SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PCM2019 – DZIEŃ6

Rozpoczyna się ostatnia doba rywalizacji. Dla jednych łowisko okazało się bardziej łaskawe, inni muszą wspierać się swoją fantazją i pokazywać jak dobrze się bawią. Bardzo nas to cieszy, i to dla was będziemy tą imprezę zmieniać tak długo aż będziemy wszyscy z efektów pracy organizatorów zadowoleni.

Jedno z ostatnich takich ujęć. Będzie nam ich brakowało – oby w przyszłym roku udało się nam ten projekt tutaj zorganizować.

Po raz kolejny drużyna które wiodła prym na początku imprezy odezwała się w „walce o woje” – Ciekawe jaki będzie finał tych „roszczeń”

Różne są talizmany na łowisku – ten spodobał nam się wyjątkowo- jak żywy.

„Nie zawsze łowię, ale zawsze wypuszczam”

Wspaniali zawodnicy,walczący do końca, w tym przypadku powiedzenie, „gdzie się dwóch bije, tam trzeci korzysta” może w każdej chwili stać się faktem. Zresztą już przeżyli podczas jednego z finałów wspaniałą końcówkę imprezy , gdzie rzutem na taśmę zakończyli rywalizację na podium z BIG FISHEM. Po niezbyt zadowalających wynikach, a co za tym idzie niezbyt pochlebnej opinii o Arenie tegorocznych Mistrzostw Polski chyba mogą zweryfikować te opinie.

Cudowny widok.

Właściciele „magicznego talizmanu ” w/w w akcji.

NINIEJSZYM, po aktualizacji wyników ogłaszamy CISZĘ INFORMACYJNĄ a z zawodnikami spotykamy się na ważeniach oraz uroczystym zakończeniu Mistrzostw. Mamy nadzieję, iż w jak największym składzie, który będzie wyrazem szacunku dla organizatorów oraz medalistów.

Podczas Ciszy informacyjnej zapadło rozstrzygnięcie jednego z sektorów- rzutem na taśmę…..