SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Potrójny Alert na Miłoszewie ………..

Start piątek po pracy . Typowanie miejsc i wywózka. Pierwszodniowa integracja w barwnym kaszubskim otoczeniu, wizyta gości i snem, który najpiękniej smakuje nad wodą by o 6 rano w sobotę obudzić się dźwiękiem sygnalizatora Bartka i pierwsza “nastka” ląduje na macie.


Pełni optymizmu mówimy do siebie “będzie dobrze” – a tu niespodzianka. Kolejne dwie noce przespaliśmy bez pika. Ostatniego ranka Bartek musiał szybciej skończyć zasiadkę i na 7:00 być w pracy, więc na ostatnie 5 godzin zostałem sam i byłem już tak zniesmaczony wypadem, jak nigdy. Czy w końcu nie mogę mieć swojego wyjazdu, gdzie wszystko będzie takie jak sobie wymarzyliśmy ??? 

Nie mam żadnej rybki przez trzy doby, przeszliśmy naprawdę konkretną burzę nad wodą i do tego zostałem sam przy porannej kawce, którą zawsze pijemy z Bartkiem.

Normalnie byłem załamany. No ale cóż trzeba się O’Panować – nazwisko w końcu zobowiązuje. Graty, bambetle, (hmmmm? zapytamy co to : ) ), namiot, kołyska już w aucie. Spakowane wszystko poza podbierakiem i stojakiem z kijami. Nie bez powodu mówią, iż nadzieja umiera ostatnia. Jest godzina 9:40 spakowany prawie do końca postanawiam, że wypije jeszcze sobie kawkę, by w niej umoczyć swoje smutki i rozterki , i zwijam kije. 

Kawka zrobiona. Siadłem sobie na wiaderku i zacząłem przeglądać FB , prywatna pocztę,  aż tu nagle pojedynczy pik i w lekceważąca myśl –  je***ny lechon, aż tu po dosłownie trzech sekundach rolka, taka, o jakiej marzyłem przez cały wypad.
Nerwowy hol,  kłęby moczarki, kilka bezradnych zwrotów akcji i udało się. TEN WYCZEKANY- dosłownie i w przenośni – 20 z małym +.  Samemu byłoby bardzo ciężko,  i tu bardzo wielkie podziękowania dla Marcin Paczoska za pomoc przy ważeniu rybki i zrobieniu fotek.

 Teraz powiem jedno jestem w dużej mierze spełniony.  Mimo wszystko chciało by się by ten dzień wyglądał inaczej, ale chyba to jeszcze przed nami Bartku ??? 

Do zobaczenia nad wodą. #ACTeam Wystarczy zaufać. No może jeszcze czasami pooooooczekać 😉 

Paweł Opanowicz #ACTeam