SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Poznajmy Się – ADDER CARP TV PROJECT

Motorem napędowym tego wyjazdu był cykl firmowych produkcji pod tytułem „Poznajmy Się”. Paradoksalnie po wielu latach poznaliśmy się na nowo, bo do tej pory w takim gronie nie mielismy okazji na wspólna zasiadkę. Prywatne spostrzeżenia zostawiamy sobie, cel zrealizowany choć nie było łatwo okiełznać ryby z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne ale suma sumarum udało się wszystko jakos pogodzić.
Miejsce jakie stało się naszą „ostoją” przez kilka dni jest jednym z piękniejszych łowisk komercyjnych w Polsce, a mowa tutaj o Jeziorze Miłoszewskim. Do tego dochodzą walory „użytkowe” w postaci solidnego rybostanu o bardzo pokaźnych rozmiarach, co powoduje, że woda jest ktrótko mówiąc potężnie atrakcyjna.
W czasie trwania naszego spotkania, na łowisku złowiono kilka bardzo ciekawych ryb, kóre pochowały się w zaciszu cieplejszych zatok, a na brzegu który „okupowaliśmy” złowiliśmy ryby tylko my, więc jest się z czego cieszyć.

Generalnie wczesnowiosenne zasiadki to potworna loteria zwłaszcza w głębokich pomorskich łowiskach, które stosunkowo późno budzą się do życia.
Z kraju napływają coraz to pięniejsze zdjęcia okazów, a w przypadku tej wody pokrywa lodowa ograniczała znacznie możliwości zasiadki 😛  hehehhe
Oczywiście  nikt nikomu nie zabroni.

Zrobiliśmy co mogliśmy a w najważniejszym aspekcie WSZYSTKO CO BYŁO TRZEBA

Zapraszamy na Kolejny odcinek cyklu „POZNAJMY SIĘ” – w rolach głównych – Tomasz Ludzkowski, Przemysław Witkowski, Adam Chetkowski