SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PPOŻ – Adder Carp Team

Jak co roku, pracownicy i osoby związane z firmą Adder Carp, spotykają się na łowisku Rybieniec, by odbyć coroczne szkolenie PPOŻ. Kulisy tego szkolenia owiane są wielką tajemnicą, gdyż metody walki z żywiołami, przygotowane przez największe autorytety w dziedzinie “pożarnictwa”, są czymś, co stawia ekipę ADDERA, na czele podmiotów przygotowanych na stawienie czoła każdemu zagrożeniu.

Oczywiście w międzyczasie, po bardzo wyczerpujących zajęciach oddajemy się naszej pasji “karpiowania”.

Warunki na Rybieńcu nie rozpieszczają. Z jednej strony wymagający przeciwnicy, trudne, bardzo dobrze prowadzone łowisko, z drugiej tragiczne warunki w postaci lejącego się z nieba tropikalnego żaru. Mimo wszystko walczyć trzeba.

Wszystkie miejsca obstawione kursantami. Bloki teoretyczne rozciągały się w czasie do późnych  godzin porannych, a rotacja kursantów powodowała, iż czasami zajęcia odbywały się w trybie “DOBOWYM”.

Nie przeszkadzało to jednak najwytrwalszym uczestnikom tego kursu zbliżać się do rekordów życiowych, gdzie słowo “ŻYCIE”, przybiera ewolucyjną i wzniośle brzmiącą formę dnia drugiego, a wypowiadane jest w sposób przeraźliwy, akcentując znane wszystkim stwierdzenie –  NIGDY W ŻYCIU !!!!!!

Zresztą zobaczcie sami.