SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PROJEKTY

Mistrzostwa Polski w Wędkarstwie Karpiowym

Portal Carppassion od wielu wielu lat, jest zawsze tam gdzie pojawiają się imprezy największej rangi. Obecnie uczestniczymy w najważniejszym wydarzeniu w naszym środowisku, jakim jest finał Polish Carp Masters, Oficjalnych Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym. Jesteśmy dumni z tego, iż powierzono nam tak zaszczytną funkcję, kształtującą medialny wizerunek twgo święta polskiego wędkarstwa karpiowego.
Towarzyszymy oczywiście zawodnikom przez cały czas trwania Mistrzostw, koordynując również działania na „planie filowym” , mając decydujący wpływ na kształt tej produkcji.

Wsparcie Medialne na Najwyższym Poziomie

Poczuwamy się zawsze do jak narzetelniejszej informacji z imprez. Relacje nasze,  gdy ich się podejmujemy nie są wyznacznikiem „polityki reklamowej”, która mogła by nie być po drodze właścicielowi portalu, wszystkich traktując zgodnie z wymiarem sportowym, mając przede wszystkim na uwadze WSPÓŁZAWODNICTWO.

PUCHAR PORTALU CARPPASSION

Sztandarowy Projekt Portalu. W roku 2018 w jubileusowej, PIĄTEJ odsłonie. Przez pierwsze 3 lata była to bezpłatna impreza, organizowana na łowisku Rybieniec. Uczestnicy byli losowani z forumowych wpisów. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem , jednak do pełni szczęścia brakowało eliminacji do Mistrzostw Polski, co w roku 2017 stało się faktem. W bieżącym roku gościmy zawodników po raz drugi na łowisku DOBRO KLASZTORNE, a uczestnicy mają wyjątkowo zapewniony w niej start z przeniesienia listy zawodników z 2017roku. w 2019 roku uwalniamy 15 miejsc.

Pomorska Potyczka z Adder Carp

Sztandarowa Impreza ADDERA , organizowana na Jeziorze Miłoszewskim , przez naszego dyrektora Handlowego, Adama Chetkowskiego. Można z całą odpowiedzialnością powiedzieć, iż jest to najbardziej prestiżowa impreza na Pomorzu, chociażby z uwagi na POTRÓJNĄ ELIMINACJĘ do Mistrzostw Polski , nie wspominając o dosć pokaźnej puli nagród, oraz kilku bardzo ciekawych kategorii, które pozostają zawsze, do ostatniej chwili w gestii organizatora.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY !!!!!!!!!!!!