SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

FOTO PROLOG

Witam wszystkich odwiedzających ten dział

Nie ukrywam powierzono mi nie łatwe zadanie  ‘’świat fotografii użytkowej  ‘’
hmm,  dość mocno obszerna dziedzina, ale spróbuję podołać.

Współpraca z Polskim Portalem  Carppasion od paru lat nauczyła mnie jednego , a mianowicie,  że podczas zasiadek wędkarskich odstawiłem aparat w telefonie komórkowym zdecydowanie na bok, i wychodzę  z założenia,  że telefon służy do dzwonienia a do zdjęć używa się aparatu fotograficznego.

Musimy z tą zasadą się pogodzić, by coś z tego działu “zaczerpnąć” dla siebie.

Spędzając każdą wolną chwilę nad wodą staram się to uwiecznić na zdjęciach, do których używam prostej lustrzanki . Możliwość wykorzystania zdjęcia w przyszłości  w artykułach pozwala nam na swobodne opisanie tego co nas spotkało nad wodą i przedstawienie tego w dość przyzwoity sposób dla ludzkiego oka .

Pamiętajmy, że w naszym światku karpiowym zdarzają się przedziwne rzeczy na naszych zasiadkach  i warto czasem coś ustrzelić  obiektywem coś, co nie do końca mogło by nam się udać telefonem .

Postaram się tutaj  zachęcić was do korzystania  z prostych rozwiązań bez wielkich nakładów finansowych,  aby osiągnąć swoje pierwsze zadowalające  fotograficzne efekty .
Być może uda nam się zorganizować co jakiś czas mały konkurs na naszym fan’pagu portalowym, gdzie wyłonimy z nadesłanych przez was zdjęć  fotografię miesiąca, ale o tym  niebawem .
Sezon dla większości z nas za kilka tygodni ruszy pełną parą, toteż zastanówmy się, czy aby nie warto postanowić  sobie czegoś,  co będzie priorytetem  podczas tegorocznej przygody karpiowej. Być może dzięki temu za rok,  zimową porą usiądziemy przed komputerem, i będziemy mogli powspominać  najciekawsze chwile przeglądając swoje galerie.

Pozdrawiam  Piotr Herian