SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

PUCHAR X – LECIA PFWK – JERZYN

Zbliża się pierwsza noc imprezy. Stanowisko 99 zgłasza rybę, zawodnika nie rozpoznajemy. Łowisko Jerzyn zadbało by jego goście przy pierwszym spotkaniu poznali tajemniczego nadwodnego wojownika. Biorą ???

Oczywiście, że od czegoś trzeba zacząć – stanowisko 20

Stanowisko 47 i KOMPLET w 2 Godziny – Małe bo małe, ale złowione na wszystkie 4 kije z 2 szerokich miejscówek, więc pozostaje pytanie – były czy już przyszły. Odejdą czy zostaną. Będzie ciekawie !!!

W sumie pierwszy raz spotkałem się podczas imprezy, że zawodnicy byli zaskoczeni, że jeszcze jeden worek został im we wodzie, a na jeden z holi się “załapliśmy”.

Urodzinowa impreza Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego rozpoczęta. Mogła by być to impreza towarzyska integrująca członków, mogła by ale…… Sensem działań naszego stowarzyszenia jest między innymi SPORT, więc dlaczego nie wykorzystać możliwości, by w tak wyjątkowych okolicznościach jubileuszu, rozegrać Potrójną eliminację do Finału Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym PCM2020

Oczywiście po rejestracji część oficjalna i kilka słów Prezesa. PUENTA jest jedna i w tą okrągłą rocznicę należy mieć swiadomość, jak ciężko budować coś w naszej trudnej karpiowej rzeczywistości. Warto wspierać działania PFWK, by za kolejne 10 lat, nasze stowarzyszenie było prężną instytucją.

GOTOWI by się przyłączyć ????

http://pfwk.pl/modules/news/article.php?storyid=1065

Osoby śledzące nasze relacje z finałów PCM pamiętają tą scenę. Czym tym razem, zapewne ponownie niebanalnym zaskoczy ekipa CARPHOLICÓW???

Wegetariańskie Potrawy……………… Smakowicie wyglądało i równie wybornie smakowało.

Losowanie – wymowny wzrok po udanym czy nie udanym losowaniu???
Może to wszystko dla tego, iż o ile nas pamięć nie myli to stanowisko już kiedyś Robert zajmował. Prezent ???

W końcu jesteśmy na urodzinach, więć prezenty mile widziane. Kulminacyjny moment świętowania tego Xlecia zarząd PFWK planuje podczas I Polskich Dni KArpiowych na które z tegomiejsca serdecznie zapraszamy. https://www.facebook.com/events/494916648005770/

Oczywiście nie mogło zabraknać przysłowiowej lampki szampana

Oraz pamiątkowego zdjęcia uczestników zawodów, którzy walkę o 3 miejsca w finale PCM2020 rozegrają w 3 sektorach w formule 5 największych ryb, łowiąc z rzutu. Być może ta formuła znajdzie swoje odbicie w regulaminie finało PCM ??? Kto wie…..

Tymczasem, dając taką możliwość w pierwszym dniu imprezy zawodnicy na wodzie i czekamy na rozpoczęcie łowienia i pierwse sygnały po szcześliwym finale podczas holu.

INTERAKTYWNA TABELA : -KLIKNIJ W ZDJĘCIE

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bfCQDqOOIrpzllDLLqFARvZkyZcDMcQwWQQTdVo9bp0/edit?usp=sharing&fbclid=IwAR1Q32IFRTSWhI1S-DMEyMrXG3TBIUsfzrTPnG0RydgJWL6DqTJF6rJWkxs