SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Rekonesans na Łowisku Dzika Woda

 Korzystając z urlopu w końcu mogłem wybrać się na długo wyczekiwany   rodzinny wypad na rybki na łowisko Dzika Woda w miejscowości Bobrowniki Wielkie.
Nad wodę docieramy nieco spóźnieni,  ale z bojowym nastawieniem , szybko  rozbijamy obóz , a po rozmowie z właścicielem łowiska typujemy miejscówki i bierzemy się za wywożenie zestawów.

Pierwsze branie następuje około godziny 22 i wtedy moja lepsza połowa Karolina wyciąga swoją pierwszą rybę w życiu, karpika o wadze 5 kg, który połakomił się na popka 16 mm  sumpreme mussel.


Szybka wywózka, tym razem na haczyku ląduję 20 mm  avid crab i pop up 16 mm bana- crab , a po 40 min kolejne branie i po raz kolejny Karolina wyciąga rybę .  
Tym razem jesiotr 10 kg , po pierwszej nocy mimo ze nie miałem brania jestem mega dumny,  gdyż moja 2 połowa coraz bardziej wciąga się w wędkarstwo .

Po 2 rybach pierwszej nocy, następuje cisza.

 W dzień obserwujemy spławy ryb , i tak z myślą, że moja luba ma 2 ryby a ja nic, przed kolejna nocą zmieniam taktykę . Na włosie kombinacja 18 mm supreme  peach- mango i Popka 14mm Supreme – ananas. Do tego zanęciłem nowa miejscówkę konopią oraz kulkami amok peach mango,  zalanych liquidem o tej samej nucie zapachowej.
Około godziny 0:30  niebieski błysk sygnalizatora i magiczne piii które dla moich uszu było niczym Oda Do Radości, by po 20 minutowym holu w podbieraku zobaczyć  pięknego 15 kg karpika , który po szybkiej sesji  zdjęciowej wraca do wody .

Bardzo szybko minęła nam nasza urlopowa zasiadka , na której jak nam się wydaje wykorzystaliśmy potencjał wody, i pewnie jeszcze tu wrócimy.

Mateusz – Karolina

#ACTeam #SUPREME #AVID