SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

Staszek – Karp z „przeszłością”

Historia Staszka jest niesamowitą Historią pasjonata, który ostatnią rybę jaką doholował do brzegu nazwano jego imieniem. Stanisław Dopierała , kilka lat temu podczas zasiadki na Łowisku Nekielka, „postanowił” wybrać się na nikomu nieznane łowiska w krainie w której jest wiecznie zielono.
Wszystko na  oczach syna, który podebrał tą rybę, by za jego plecami osunąć się do wody, kończąc swoją ziemską wędrówkę.

Tutaj Trzymany przez Krzyśka”Rumuna” Cabana.

By nie było smutno, wielu z nas może teraz wspominać Staszka po spotkaniu z tym pięknym, już ponad 20 kilogramowym okazem.

Z tego miejsca mała „zabawa”, którą zaproponował Państwu Hubert Dopierała, dając szansę na wylosowanie weekendowej zasiadki na Łowisku Nekielka, wraz z zestawem upominków od firmy Daiwa oraz Adder Carp, z którymi współpracuje Hubert, dla jednego z łowców „Staszka” w sezonie 2018.
Zabawa trwa do 15 Października, a zostanie zakończona późnieszym losowaniem szczęśliwca. Niech ta  zabawa będzie takim niekonwencjonalnym „ZNICZEM” zapalonym Staszkowi, po każdym złowieniu tej pięknej ryby. Wypuszczając „Staszka” wspomnij Pasjonata, który tak jak TY , przeżywał wspaniałe chwile nad tą wodą.

Sponsorzy Konkursu :

 

Zasady konkursu ??? Zgłaszamy rybę do właścicieli Łowiska poprzez profil facebookowy, podsyłamy fotkę i bawimy się w sportowej rywalizacji.
FACEBOOK ŁOWISKO NEKIELKA
W tym artykule będziemy dodawali zdjęcia wszystkich szczęśliwców, którzy tą rybę złowili.

Oskar

Andrzej