SPOŁECZNOŚĆ

Zamknij
Podstawowe informacje
*
*
Siła hasła
Szczegóły profilu
Upload a profile picture
Take Photo
Upload photo
Take Photo
Upload photo
Take Photo
Profile społecznościowe

“Strefa Polskich Producentów” ……………

Zawiesiliśmy się lekko po napisaniu tego tytułu. Po publikacji zapowiedzi, tego, nie da się ukryć, bardzo wyjątkowego “zamysłu”, rozgorzała dyskusja,  podważająca celowość utworzenia takiej strefy targowej.

Nie chcemy z tego miejsca wygłaszać teorii o tym czy stało się źle, czy dobrze, bo tak naprawdę pomimo pewnego poparcia dla tego konceptu nie jesteśmy do końca zadowoleni z formy przekazu który rozbrzmiewa w kulisach między “clue” zagadnienia, a tym, który otrzymuje opinia publiczna.

Generalnie każda z firm która wprowadza swój towar na rynek ma do tego prawo i nikomu nie wolno tego piętnować.

 


Tak , z dumą podkreślamy – PRODUKUJEMY W POLSCE !!!!!

To co nie zostało powiedziane, a co stanowi największy motor napędowy tego “przedsięwzięcia” to WALKA Z KŁAMSTWEM PRODUKCYJNYM, które czasami nie tylko wykracza poza granice naszego kraju, ale po prostu rozmywa się ze stanem faktycznym, sięgając do braku jakiegokolwiek kontaktu z procesem produkcyjnym.

PRODUCENT PRODUKUJE – i jak by nie próbował tego tłumaczyć i jakich nie próbował użyć “forteli” symulując ten fakt,  tego nie zmieni.

Wspólna fotka , i powiem wam szczerze, że po prostu AF nie zadziałał przy pierwszych – jak żyję nie miałem takiej sytuacji – PRZYPADEK ???? nie sądzę

Zapraszamy na krótki materiał VIDEO……….. 

 

 Daniel Kruszyna