SPOŁECZNOŚĆ

Zamknij
Podstawowe informacje
*
*
Siła hasła
Szczegóły profilu
Upload a profile picture
Take Photo
Upload photo
Take Photo
Upload photo
Take Photo
Profile społecznościowe

FOTOZASIADKA

Czy pięknie podana do stołu zasiadka, okraszona wspaniałymi fotografiami na miarę naszych możliwości sprzętowych to PARCIE NA SZKŁO ???. Koordynatorem tego działu zostaje PIOTR HERIAN, który przeniesie was w świat FOTOGRAFII UŻYTKOWEJ, bez fanaberii sprzętowych, bez doradzania jak zrobić zdjęcie za milion dolarów, które dla nas będzie warte 2 MILIONY. Patenty dla każdego dajace komfort pracy w trudnych warunkach , zwłaszcza w pojedynkę. Będzie się działo !!!!! , i na pewno każdy z tego działu wiele wyniesie.

TESTY CP

Mariusza Niedźwieckiego nie trzeba specjalnie przedstawiać. Silna postać naszego środowiska, twardo stąpająca po ziemi. Osoba odpowiednia do obiektywnego postrzegania wielu zagadnień. Poza jego koordynacją w tym dziale, bo jak każdy dział na portalu, jest to dział otwarty, będziecie mogli zapoznać się z bogatym doświadczeniem Mariusza, które przekłada się bez wątpienia na jego sukcesy. Dział szeroki. Karpiowa Kuchnia, Wędki, Kołowrotki, Bagaże. To, co niezbędne, zbyteczne. Wszystko, co sprawia radość i problemy nad wodą. TESTUJEMY!!!!! – siłą rzeczy RADZIMY – obiektywnie, w końcu podpisujemy się pod tym co tutaj będzie umieszczone.

OSTRYGA

“Dyżurny Szyderca Karpiowej RP”. Krzysztof  KRON Jaros, w swym dziale będzie podejmował tematy z jakich słynie od dawna. Duże wyzwanie postawiliśmy i jemu i sobie, ale chyba ktos musi stać na straży poprawności w naszym srodowisku. Oczywiście nie oznacza to, że będzie w swoich felietonach BEZKARNY. Macie przecież funkcję, umożliwiającą komentowanie każdego materiału na portalu. Pamiętajcie o tym , że nikt nie jest w sieci ANONIMOWY.
Oczywiście każdy ma możliwość napisać materiał w tym dziale, do czego OSTRYGA zachęca.

KULINARNIE

Autorski dział Michała Osiaka stanowiący o………… Na pewno nie o metodach przyrządzania karpia na 1000 sposobów. Każdy z nas lubi nad wodą dobrze pojeść. Nie bez przyczyny, wiele  “memów” stanowi o potężnym brzuszku naszej “karpiowej braci”. Chyba , że ktoś ma wybitną przemianę materii. PRZEPISY , PATENTY i wszystko co może się przydać, by szybko zrobić nad wodą ucztę. Michał będzie miał bardzo poważne zadanie z wyłonieniem PRZEPISU ROKU 🙂

___________________________________________