SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

FOTOZASIADKA

Czy pięknie podana do stołu zasiadka, okraszona wspaniałymi fotografiami na miarę naszych możliwości sprzętowych to PARCIE NA SZKŁO ???. Koordynatorem tego działu zostaje PIOTR HERIAN, który przeniesie was w świat FOTOGRAFII UŻYTKOWEJ, bez fanaberii sprzętowych, bez doradzania jak zrobić zdjęcie za milion dolarów, które dla nas będzie warte 2 MILIONY. Patenty dla każdego dające komfort pracy w trudnych warunkach , zwłaszcza w pojedynkę. Będzie się działo !!!!! , i na pewno każdy z tego działu wiele wyniesie.

TESTY CP

Dział szeroki. Karpiowa Kuchnia, Wędki, Kołowrotki, Bagaże. To, co niezbędne, zbyteczne. Wszystko, co sprawia radość i problemy nad wodą. TESTUJEMY!!!!! – siłą rzeczy RADZIMY – obiektywnie, w końcu podpisujemy się pod tym co tutaj będzie umieszczone.

POD NAPIĘCIEM

POD NAPIĘCIEM. Są tematy, które są tematami wartymi przemyśleń. Czasami są to rzeczy pozornie błahe, lecz jak to wszędzie, będące składnikiem złożonej problematyki, dotyczącej każdego z prężnie rozwijających się środowisk. Jeśli macie jakieś przemyślenia, które nie będą atakiem personalnym w waszych prywatnych wojenkach, a mogą pomóc w kształtowaniu poprawnego środowiska zapraszamy do współtworzenia tego działu.  Coś Cię martwi, dotyka, masz pomysł na zmiany tego co Cię otacza zapraszamy. Podejmujemy na łamach portalu wiele istotnych dyskusji i nie służy on wyłącznie jako tablica ogłoszeń dla firm. ZAPRASZAMY

KULINARNIE

Autorski dział w obrębie portalu CARPPASSION stanowiący o………… Na pewno nie o metodach przyrządzania karpia na 1000 sposobów. Każdy z nas lubi nad wodą dobrze pojeść. Nie bez przyczyny, wiele  „memów” stanowi o potężnym brzuszku naszej „karpiowej braci”. Chyba , że ktoś ma wybitną przemianę materii. PRZEPISY , PATENTY i wszystko co może się przydać, by szybko zrobić nad wodą ucztę.