SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

VI PUCHAR PORTALU CARPPASSION – 24.05

Trzeba mieć troszkę szczęścia by wybrać się na wycieczkę po łowisku, zabrać od niechcenia kamerę, która troszkę już zaczyna po trzeciej dobie ciążyć i zarejestrować hol ryby przyjaciela. Sesja oczywiście w okienku wagowym.

Kto jak kto, ale na nich można liczyć – BACARADI CARP TEAM zawsze w formie – również wędkarskiej. Zakład , że zaskoczą – i bez podtekstów tutaj.

Zmiana lidera !!!!!! BANG BANG BANG !!!!

BANG……… i te kilka punktów umacnają

I zielony chrabąszczyk na szczęście. Godzina 19:55 telefon – ryba na stanowisku 36, siadaliśmy właśnie do relacji. wrrrr I jak te biedne zielone ŻUCZKI czy tam jakieś chrabąszcze czy dzwne stonki gęsiego po kolejną rybkę.

a tu nagle – WOW …………………. Niespodzianka w kołysce, i już dzwonią na nasz w 14%naładowany telefon. Długo by opowiadać co to było za sczęście. Koniecznie obejżyjcie relację Video gdy powstanie. KO NIE CZNIE
BRAWO ŁUKASZU !!!!!!

Tak jak wspominaliśmy wcześniej – MEGA LUDZIE i jak się okazuje z ilością wspólnych znajomych. Z tego miejsca wielkie epozdrowienia dla całej ekipy TCN 😉 BĘDZIE ZASKOCZENIE

Troszkę tej nocy sie obawiamy, ale już naładowaliśmy i telefon i “czołówki”

WYNIKI !!!!! – SIĘ DZIEJE;)

Widok o poranku piękny. Słońcei co już mniej radosne bardzo słaba noc.
Mimo wszystko wyczuwa się coś w powietrzu. Poranne kilka brań daje nadzieję, że coś się bardziej globalnie ruszy.

Po wczorajszej interwencji medycznej, gdzie hak trafił w inne miejsce niż w pysk karpia ekipa ze stanowiska 36 w super nastrojach. Tak zupełnie na marginesie – POTĘŻNIE POZYTYWNI LUDZIE. Dobrze, że w otwartej formule zawodów udaje się takim ludziom “wbić” się w szeregi uczestników pucharu.

Zmiana na pozycji lidera sektora B – nie ma miękkiej gry. każdy punkt ważny. Ciekawe która z ryb w ich catch reporcie utrzyma się do finalnego stanu ???

Pierwsze oznaki zmęczenia rónież u naszego Wędrownego Przyjaciela który dzielnie przemierza każdą sesję wagową, próbując stać się degustatorem kulinarnych rewolucji uczestników pucharu 😉

Stanowisko nr 8 – trening przez atakiem na pozycję lidera – OBIECALI

KLASYFIKACJA