SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

VI PUCHAR PORTALU CARPPASSION – 26.05 – FINAŁ

Droga do finału , zwłaszcza w przypadku klasyfikacji 3x BIG FISH rozpoczyna się w dniu tzw. Ciszy Medialnej. Gdy przemierzamy łowisko bez słowa o sytuacji „wagowej”, każdy tylko knuje, kto co i gdzie.
Najtrudniej utrzymać nam tą ciszę wśród naszych przyjaciół, ale uwierzcie – dajemy radę.

Pierwsze ryby wraz z zmianą kierunku wiatru, po czym nastąpił kolejny zwrot i wywiałooooooooooooooooooooooo 😉

Odpala stanowisko nr 21 (20,5) Zawodnicy mówili , że super miejscówka. Najważniejsze, że ryby złowione.

Co tu się znowu „OD****ło” – MEGA SYTUACJA podczas obchodu z wagą.

800 km w trasie – może wynik KG mniej okazały, ale dali radę !!!!

Są takie ekipy na które zawsze można liczyć, że podołają trudom łowiskowiej szarej rzeczywistości bo ryba ewidentnie współpracowała słabo i trzeba było sporego kunsztu by się do nich dokopać.

Mamy okazję przyjrzeć się realizacji „wouchera” z ubiegłej edycji Pucharu CP. ANDRZEJ HAUER – SZOK !!!!!!

Oczywiście – POGOŃ ZA LIDERAMI , jak najbardziej zalecana. Andrzej Meinhold i jego dwie wielkie ryby dawały tej ekipie wielkie szanse na zwycięstwo.

Zatoki pracowały mozolnie ale pomieszanie Montezumy z Carycą w taki sposób by nie było „dzieci z nieprawego łoża” – Gratulujemy świetnej postawy.

Widok poranka, troszkę zawodnicy nas przeegzaminowali nie zgłaszając ryb o poranku, które czekały co wobec naszej niewiedzy wprowadziło lekki bałagan w nasze plany ale luzzzzzzz. Już zapomnieliśmy.

Pięknie !!!!! _ choć mała namiastka powetowania strat wielkiej ryby sprzed dwóch dni.

Ryba wypracowana z wielką determinacją. WIELKI SZACUNEK – ZIG RIG hand made z wszystkiego co pod ręką. WIELKA NAUKA !!!!

Pierwsza i ostatnia ryba zawodów – zabrakło tej drugiej 😉

NA tym stanowisku również się wiele działo !!!

Niezawodny Mateusz, wyrzeźbił coś jak zwykle. Szkoda, że rzutem na taśmę dokopano się na tym stanowisku do pięknych ryb.

Ostatnia wagowa ryba – dobrze, ze do nas zadzwonili bo prawie byśmy pojechali do domu i byśmy musieli wracać 😛

Statuetki , wielu po nie przyjeżdża 😉 Jak długo będziemy realizowali projekt Pucharu Portalu Carppassion będą nam towarzyszyły.

Statystycznie. Podsumowanie i relacja z zakończenia w bardziej obszernej formie na filmie, jednak jak poprawność nakazuje – WYNIKI !!!!

Pożegnanie z łowiskiem DOBRO KLASZTORNE. Wspaniała woda o niesamowitym wręcz rybostanie, genialnej logistyce organizacyjnej i dużej przychylności dla portalu osób z zarządu. Decyzją Stowarzyszenia kończy się „ERA” imprez nad tą wodą. Rozstajemy się z lekkim smutkiem ale ogromną radością, ze dane nam było w tak wspaniały sposób przez te lata współpracować. Łukaszu Maciejewski – byłeś wspaniałym łącznikiem dla nas , wykonałeś wiele by ta współpraca był tak przyjemna. Cieszę się ogromnie, że w tych zawodach wziąłeś udział jako zawodnik. PODZIĘKOWANIA DLA STOWARZYSZENIA na Twoje ręce.

BIG AMUR – 100cm – Grzegorz Kubacki/Błażej Borkowski – nagroda dodatkowa zasiadka na łowisku Dobro Klasztorne. z tego miejsca należy wspomnieć, iż wielkim fair play wykazała się drużyna w składzie Winiecki/Maciejewski, która zgłosiła dziś o poranku amura o 1cm krótszego.

Big Fish KARP Zawodów – STANISŁAW MRÓZ/JArosław Kudak 23,800kg – nagroda dodatkowa Zestaw na KABANA od ADDER CARP , solidna paka na kilkudniową zasiadkę.

KWALIFIKACJA PCM2019 – II MIEJSCE W IMPREZIE – waga 3 ryb 58,175 – Andrzej Meinhold / Hubert Dopierała

KWALIFIKACJA PCM2019 – I MIEJSCE W IMPREZIE – waga 3 ryb 68.200

Wielkie podziękowania od uczestnika a zarazem szefa Adder Carp – Marka Hallasa , redaktora portalu Daniela Kruszyny oraz Sędziego oraz współpracownika Portalu Piotra Heriana, który w tej chwili własnie zmieniał klisze w aparacie.

Z WIELKĄ DUMĄ DLA WAS TO ZORGANIZOWALIŚMY – DO ZOBACZENIA ZA ROK !!!!!!

FOTO ZWYCIĘZCÓW, to oni będą reprezentowali portal podczas wrześniowych Mistrzostw Polski PCM 2019 na POGORII III

Relacja oraz Fotorealizacja Daniel Kruszyna/ Piotr Herian