SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

VI PUCHAR TEAM CARP NAMYSŁÓW

VI Puchar przeszedł już do historii , tym razem nie będziemy się rozpisywać za mocno a raczej na zasadzie krótkiego reportażu .
Spotkanie integracyjne po raz pierwszy przed dzień imprezy  a mimo wszystko przebiegło bardzo spokojnie . Czwartek od samego rano o godzinie 9 wystartowaliśmy z zawodami .
Stanowiska rozbite dzień wcześniej , więc od razu można było zabrać się do pracy i po zarzuceniu zestawów zacząć  nęcenie. Lejący się żar z nieba nie napawał nas optymizmem a ryby miały nas i nasze zestawy głęboko … gdzieś  😀


Lekkie obawy czy zmiana brzegu  w stosunku do lat poprzednich była dobrą decyzją , lecz  to się okaże chwilę później .
Pierwszy dzień – bardzo spokojny a przy regułach jakie zostały ustalone na samym początku nikt nie miał ryby punktowanej czyli powyżej 5 kg , a trochę tych mniejszych  wpadło .
Przysłowiowy worek rozwiązał dopiero nasz teamowy kolega Sławomir.
Pierwsza ryba zawodów klasyfikowana lekko ponad wyznaczoną wcześniej wagę 5 kilogramów.
Delikatna zmiana pogody z odrobiną  kropel deszczu  przyniosła nam pierwsze efekty a w ciągu godziny wpadło ogółem kilka sztuk. I tak o to w ten sposób   jesteśmy  już spokojni , bo jak by to wyglądało jeżeli  przyszło by nam losować np.  statuetkę BIG FISHA nie wspominając już o pudle  L

Piątek  – ogółem  dołowione zostało kilka ryb i z automatu zrobiły się nam pierwsze  roszady w tabeli , ktoś musiał spać by inny mógł zając miejsce dające pudło . Lekkie obawy i chwila zwątpienia  w oczach naszych kolegów , mam nadzieję że nikt nikomu nie ma nic za złe.
Każdy dał z siebie tyle ile tylko mógł by wypaść na tej imprezie jak najlepiej .

Wspólny obiad , zresztą jak każdego dnia dzięki Ewie co nas naprawdę tego roku mocno wspierała od strony kuchni . WIELKIE DZIĘKI  EWA !!!
Tradycyjnie rozmowy jak i degustacje chłodnych trunków pod jednym wspólnym namiotem do późnych godzin wieczornych  , masa śmiechu oraz przemyślenia i plany na dalszy ciąg sezonu .
Doborowe towarzystwo , odrobina muzyki  i tak można by siedzieć bez końca  ehh ale wszystko dobre co się dobrze kończy .

Jak zawsze na takich imprezach czas ucieka bardzo szybko a wręcz za szybko . Dwa dni za nami zleciało to  nie wiadomo kiedy .

Sobota – kolejne dołowione ryby i kolejne roszady w czołówce . Delikatnie unosząca się mgiełka nad wodą o  poranku  dawała cień nadziei że będzie wreszcie odrobinę chłodniej . To była chwila złudzenia bo  nadszedł kolejny upalny dzień ,gdzie ryby znowu chwilowo odpuściły i wolały bardziej grzać swoje grzbiety przy powierzchni  od zbierania przeróżności wrzuconych przez nas do wody z dnia . Każdy nęcił na swój sposób i każdy miał swoją strategie , która nie wszystkim do końca się sprawdzają  jak byśmy chcieli .


Niedziela
Ostatnie poranne ważenie , zdecydowanie  mniej obfite niż w sobotę lecz po raz kolejny  namieszało w tabeli .

Godzina   11:00  oficjalnie  zakończyliśmy VI Puchar TCN.

Suma złowionych ryb klasyfikowanych to lekko ponad 112 kg  co uważamy przy tej pogodzie i prawie dwu dniowym bezrybiu  za  ogromny sukces. Nie udało się tym razem dobrać do tych większych okazów  a wiemy doskonale że one tam są 😉

Nagroda Fair Play  – Jakub Sadkowski
Pierwsza ryba zawodów  – Sławomir Szymański
Big Fish  – Patryk Hendrysiak
III miejsce – Sławomir  Szymański
II  miejsce  – Piotr Herian
I   miejsce  – Patryk Hendrysiak

kolejno  na  4 miejscu Jakub Sadkowski  a tuż za nim Mateusz  Twardon i Dariusz Szpyrka  oraz egzekwo na  7  Sebastian Sadkowski i Krzysztof Pisarczyk .

Serdecznie  dziękujemy  za wsparcie  naszym sponsorom oraz  podziękowania dla Portalu CARPPASSION .

Pełana relacja zdjęciowa na  fanpage –  Team Carp Namysłów – FAN PAGE TCM

Piotr Herian .