SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

VIII Memoriał im. Tomasza Olesia – DZIEŃ 1

Imprezę czas zacząć. 17 Drużyn stanęło w szranki rywalizacji o kwalifikację Polish Carp Masters 2020. Piękny kompleks zbiorników gdzie na dwóch rozegra się ta impreza. Postaramy się ja ja najdokładniej zrealizować, choć nie będzie to łatwe w portalowej odsłonie z uwagi na konieczność ważenia ryb bezpośrednio po złowieniu. Ale jak nie “my” to kto ????

Piękny poranek, zawitaliśmy na łowisko o świcie w asyście ptaków i budzącego się słońca, które po wielu dni chowania się za chmurami postanowiło się w końcu ujawnić.

Rejestracja zawodników, wiele ciekawych rozmów przyjaciół z zawodów i nie tylko, w końcu jesteśmy jedną wielka rodziną.

Sposób zarządzania zbiornikiem przez Stowarzyszenie Wędkarstwa Sportowego ” Babiczok”, można określić krótkim słowem WOW. No dobra, określimy to w dwóch słowach. MEGA WOW i już teraz gratulujemy gospodarzom wody wspaniałych działań na rzecz WĘDKARSTWA KARPIOWEGO.

Apropo rodzinnej atmosfery………………

Kilka słów organizacyjnych , losowanie i pełni nadziei zawodnicy rozjeżdżają się na łowisko od razu biorąc się do “roboty”.

Oj będzie się działo. Czujemy to w kościach. Wywózka w wiele bardzo ciekawych miejsc, można precyzyjnie położyć zestaw, realizując swoje wyobrażenia o kroku do perfekcji.

Drugi ze zbiorników to prawdziwa KARPIOWA BAJKA………… Gwarantowano nam , ze wywrze to na nas wielkie wrażenie i wywarło.
Nie lubimy jak “kopie się leżącego”, ale przyjeżdżając ze stepów kujawskiej ziemi, gdy słyszy, że “u nas większość wód jest równie piękna” to brzmi jak CIOS 😉

ehhhhhhhhhhhhhhhhhh

po godzinie Pierwsza ryba a po dwóch relacja z tego co wydarzyło się do tej pory. BĄDŹCIE Z NAMI !!!!!

Daniel Kruszyna – Carppassion. Patron Medialny Twojej Pasji