SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

VII Puchar Portalu Carppassion – dzień 4

Wczorajsza, popołudniowa sesja wagowa w ulewach deszczu rozpoczęła podróż tej ekipy na szczyt tabeli. Zoran Radikovic oraz Sebastian Gołeczko i ich pierwsza ryba o wadze 11,750kg. Widzieli te ryby od początku imprezy. Po kilku olbrzymich leszczach w okolicach 5kg, w końcu do się do nich dobrali.

Kolejna z ekip zgłaszająca akces do walki o zwycięstwo. Dwie piękne ryby mają już na koncie. Mariusz Kacprzak oraz Bartek Mydlak

Kolejna życiówka. Tutaj na chwilę się zatrzymamy. Życiówki ………………..
czasami świadczą o tym, że ktoś jest początkujący, a czasami, ze po prostu obławia takie wody, że ma małe szanse z większymi rybami się mierzyć.
Taka jest niestety siła naszych wód ogólnodostępnych. Kryją piękne tajemnice ale czasami są z wielu przyczyn poza naszym zasięgiem.

Fuj…………………….. KOMERCJA 😉

Poranek i w końcu i na tym stanowisku zagościła ryba. Krystian Matelski, Leszek Kowalski, Karol Majewski. Czyżby początek wspinaczki po najwyższe cele???? Czasu jeszcze troszkę zostało.

Apropo czasu. Co powiecie na tą ekipę “Szwagry Team” – ekipa z bardzo małym stażem karpiowym, łowiąca praktycznie na naszym pucharze, gdzie od 3 lat łowią swoje jedyne ryby – ale za to jakie. W dodatku w prezencie urodzinowym dla Łukasza Gajdy, któremu jeszcze raz składamy Najlepsze Życzenia od wszystkich uczestników pucharu oraz organizatorów.

Pourodzinowa fotka. Oj się działo, aż się ludzie bali koło nich zatrzymać :p 😛 😛 😛 – by nie zaginąć w akcji 😉

Tak, wspominaliśmy o pogoni na szczyt. Właśnie się to udało, a kolejnemu łowcy z PZW zabrakło 70gr do “NEW PB” – SUPER POSTAWA ekipy związanej z właścicielem Portal, firmy Adder Carp, która w bratobójczej walce zepchnęła kolejny zespół Addera na drugie miejsce.

Ireneusz Ładziak – Ireneusz Ładziak. Komplet, ale rybki wszystkie do podmiany, no dobra może dwie 😉 , co nie zmienia faktu, iż tajemnym sposobem się udało tej nocy zaliczyć komplet.

Od tej chwili na łowisku “Cisza Informacyjna”. Podkręcamy rywalizację i czekamy na finał imprezy.
Jutro czeka nas trudna przeprawa o poranku. Ważenie, przeprawa zawodników, zapowiadane opady deszczu. Z góry przepraszamy za możliwość lekkiej niewyróbki czasowej. łowisko jest trudne pod tym kątem. Będzie nauka na ew. przyszłość by troszkę inaczej to wszystko zorganizować.

Czekamy na zgłoszenia !!!!