SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

VII Puchar Portalu Carppassion – dzień 5

Popołudniowa sesja wagowa wiele namieszała w klasyfikacji. Drużyny walczyły do ostatniej chwili i o brania i o jak najlepszy wynik by utrzymać swoje miejsca punktowane pobytem na podium.
Pomimo niezbyt okazałych wyników wszyscy powinni sobie zdać sprawę jak dużym osiągnięciem jest punktowanie na takich zawodach.

Walka do ostatniej chwili i ogromny pech zawodników. Spinka przed samym podbierakiem w strasznie ciężkim sektorze.

To co wydarzyło się na tym stanowisku na pewno zawodnicy zapamiętają do końca życia. Pozwolimy sobie szczegóły zostawić do relacji VIDEO.

Ekipa która przed ostatnią nocą prowadziła, można sobie szybko obliczyć co się stało tej nocy, ale taki jest sport, rywalizacja i jej piękno. GRATULUJEMY wspaniałej postawy.

Potrzebowali dużej ryby i pomimo, iż jako nieliczna z ekip, kończąc rywalizację z “kompletem” z uwagi na małe gabaryty karpi mogą czuć sportowy niedosyt. Było wspaniale – wiecie o tym ……………

Fenomenalna postawa. O północy oznajmili nas o trzeciej rybie, szkoda utraconego, naprawdę dużego karpia, ale ich zawodnicza skuteczność połączona z bardzo małym stażem karpiowym zastanawia. Zapewne to zmobilizuje ich do rozwoju swojego kunsztu i jeszcze o nich usłyszymy.

Ryba złowione kilkadziesiąt minut przed końcem zawodów. Sportowo, najwięksi przegrani tej imprezy. Zabrakło tak niewiele. Ogromne gratulacje.

Impreza dobiega końca, pozostało tylko zakończenie a zawodnicy w tej chwili się przeprawiają. Niestety w dyskretnie, ale jednak padającym deszczu.

LINK DO FINAŁU :
https://carppassion.eu/vii-puchar-portalu-carppassion-final/