SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

VIII Puchar Portalu Carppassion – DZIEŃ 2

Wczorajsze kilka godzin łowienia do później nocy lekko nas zaniepokoiło i nie zwiastowało tak dobrego dnia. Poranna serenada sms’ów przez pierwsze kilkanaście minut cieszyła a później już tylko bardziej. 😛 Zresztą zawodników rownież i tylko Tata wie a zdradzimy, że wielkie szczęście targa Krzyśkiem patrząc na taki widok bo Tatą jest się zawsze i mimo wszystko. GRATULACJE dla “Wesołej Ekipy”

Wesoła ekipa również na stanowisku nr 2 które pięknie pracuje w swym Trzyosobowym sztywnym Teamie. Niesamowicie skuteczni zawodnicy. Mamy na tej imprezie wielu przyjaciół i trudno kogokolwiek faworyzować, ale kompletnie się nie obrazimy, jak ich poczynania znajdą swój finał podczas Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym na Dzierżnie Dużym.

BIG FISH IMPREZY na tą chwile i zaiste ryba która daje duże nadzieje na wspaniały wynik.

Piękna Prawda ???

Ola z Bartkiem, oni dali nam “ZASTRZYK” pozytywnej energii podczas rozpoczęcia, zresztą jutro coś wam zaprezentujemy jak pozytywny był to zastrzyk. SUPER !!! – wspaniała odskocznia od ciężkiej pracy w Ochronie Zdrowia w tak trudnych czasach.

Przyjaciele z lokalnego podwórka nie zawodzą. Wymarzyli sobie to stanowisko to niech teraz się odwdzięczą. Bardzo łowne stanowisko nr 12 ale słynie z mniejszych ryb, ciekawe czy znajda sposób by cos okazałego wydłubać.

Kolejne stanowisko z “bankowych” nie zawodzi. Często z dużą siłą odpala w końcówce imprezy. Trzymamy kciuki za ten sympatyczny Team.

Ładnie tutaj prawda???? – Meldujemy się na zachodzie słońca w dniu jutrzejszym. Ciężko się wstrzelić w ten czas, ale się postaramy.

Apropo przyjaciół i ich wyników, pozostawimy to bez komentarza. Mają rybę w łowisku i to wykorzystują. #wystarczyzaufac

Aż nasz sędzia pokornie zwiesił głowę 😉 Bartku ??? Musimy kiedyś nauczyć się takiej skuteczności 😛 i już nie będziemy z zazdrości ściszać im centralek. UPSSSSSS – ale EL odwalił 🙁 Przepraszam, już nie dotykam więcej 😉

Pamiętamy tą ekipę jak wślizgnęła się do pucharu w ostatnich tygodniach. Mega Pozytywni Ludzie !!!!!

Przyjaciele 😉 Tak – są ludzie na których można “portalowo” liczyć. od wielu lat obserwują nasze poczynania motywując nas do pracy, by wykonywać swoje obowiązki jak najlepiej.

A Ci znowu swoje. Łowią i Łowią. Adderowe ekipy pokazują po raz kolejny na zawodach klasę i rozbłyskują radośnie. Nic nie sugerujemy bo błyszczeć trzeba umieć 🙂 Ich nie da się nie uwielbiać.

Ekipa CARPONLINE. Wielki szacunek, że po wygranej eliminacji do PCM pojawili się na imprezie i ujęli nas tym co powiedzieli. CHCEMY TĄ STATUETKĘ !!!!! – WIĘC DO BOJU !!!

Kinga Czysty – dzisiejsza solenizantka. STO LAT !!!!! – Adaś nieźle to wszystko zaplanował, nie mogliśmy nie pojawić się na imprezce urodzinowej by wraz z Gośćmi z dookólnych stanowisk wraz z prezesem PFWK i nie złożyć życzeń urodzinowych kosztując Torcika.

CYK i SIEDZI !!!!. Jarek również potrafi i kolejny raz podczas pucharu pokazuje klasę tym razem w Teamie z Kamilą.
Przetańczyliśmy kilka pięknych kawałków podczas integracji. Zerkaliśmy czy nie kuleje i chyba nie było tak źle z naszymi umiejętnościami tanecznymi, a może staliśmy w miejscu ???? Ciężko połączyć fakty, ale zważajac na dzisiejszy uśmiech chyba nie było aż tak źle.

Na koniec dzisiejszego dnia miłą choć bardzo wzruszająca wizyta Olgi, której gorliwie pomaga nasze karpiowe środowisko. Do tematu wrócimy w osobnym materiale, ale już teraz zachęcamy do pomocy rodzicom w walce od zdrowie dziecka.

https://www.siepomaga.pl/olga?ts=adw-dynamic&gclid=Cj0KCQjw8IaGBhCHARIsAGIRRYpyRnST7WwE2orE3xg06SeXuWQJ4gESLP1Wx41ej6OCQj6SjwsZd5caAoeCEALw_wcB

Zobaczymy co przyniesie jutro 😉 Mamy nadzieję, iż uda się zrealizować dwie relacje z jutrzejszego dnia a jeśli nie, to będziecie musieli wytrzymać do Wieczora.