SPOŁECZNOŚĆ

[userpro template=register]

VIII Puchar Portalu Carppassion – DZIEŃ 5

Jak każdy finał imprezy i ten przebiegał w niesamowitym duchu walki. Odkąd wprowadziliśmy na imprezach podział na sektory, 3 największe ryby oraz ciszę medialną i staramy się wybrać dość sprawiedliwe dla rozegrania zawodów łowiska wydarzyło się wiele dobrego w naszym Sportowym Świecie Karpiowników.

Do ostatniej chwili ważyły się losy zwycięstwa w każdym z sektorów – sportowa złość, nadzieja. Wszystko się zgadzało.

Po kilku spinkach i dla niego wyszło słońce- Wielkie Gratulacje !!!!!

Gdy dotarliśmy na tą miejscówkę wiele mogło się wydarzyć. Ryba w ocenie zawodnika i naszej przed waga wyglądała na kolosalną.

Gdy powiesiliśmy ją na wadze i zobaczyliśmy „tylko” 16 kg z groszami przecieraliśmy oczy ze zdumienia. Jak to możliwe, ze tylko tyle ???? Niesamowite. Sam łowca który z niejednego pieca jadł chleb również.
Aż wyłączyliśmy wagę, dokonaliśmy ponownego tarowania worka by się upewnić. SZOK !!!!

To stanowisko do końca również liczyło się w walce o zwycięstwo. Nie udało się tym razem.

Kolejne stanowiska dokładały małe punkciki.

To stanowisko w ogólnej klasyfikacji wagowej zajęło IV miejsce a mogło być zdecydowanie lepiej jednak wiele podwodnych przeszkód pozwalało rybom stoczyć uczciwą walkę.

Co czują ludzie którzy holują ostatnią rybę ze świadomością jak niewiele brakuje do zwycięstwa ??? Może kiedyś będzie okazja o tym porozmawiać, wrócimy do tego za rok 😉

Obecni Liderzy sektora B – pomimo wszystkich złowionych ryb nie mogli czuć się bezpieczni. Waga w tym sektorze była bardzo niska. Do ostatnich minut w wielkiej niepewności.

Pozwolimy sobie na małą ocenę sytuacji łowiskowej na przykładzie tej ekipy. W naszej ocenie najlepszy sportowy akcent tych zawodów. Utrzymanie ryb w łowisku, konsekwencja i niebywała skuteczność. Kilka ekip dookoła bez kontaktu z rybą a u nich cykliczne brania pomimo dużej presji dookólnych stanowisk. Długo by pisać – MISTRZOSTWO EUROPY 😉 GRATULACJE !!!!